Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti milyen gyakran keveredtek alkalmi kalandba?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran?

Mennyire könnyen?

Mennyire igényesen? Csak lakásban, ágyban, vagy akár egy pláza wc-ben is?

Jó szokott lenni? Volt már, hogy megbántátok?


Hogyan védekeztek? A gumi nektek mindenre elég? És orális szexnél? Vagy más egyébnél?



2012. jún. 27. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem keveredek alkalmi kalandba. Ha szexuális kapcsolatba kerülök valakivel, az csak olyan lehet, akivel érzünk is egymás iránt valamit.


25/F (meleg)

2012. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Egy véleményen vagyok az első válaszolóval.
2012. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is meleg vagyok.


Én keveredtem már alkalmi kalandba, sajnos nem is csak egyszer.

Az a tapasztalatom, hogy sokan vannak, akik szintén belemennek ilyesmibe.


Néha nagy még a kísértés, de szeretnék ezzel leállni, mert egyre kevésbé elégít ki, egyre jobban látom a veszélyeit és egyre jobban vágyom a normális kapcsolatra.


Arra lennék kíváncsi, hogy akik belemennek, azok miért.


És akik nem mennek alkalmiba, azok csak kapcsolaton belül szexelnek?

2012. jún. 28. 07:45
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, én csak kapcsolaton belül.. (na jó, egyszer előfordult.-.)
2012. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan alkalmi kapcsolatot soha nem kerestem és nem is fogok. Viszont nem egyszer volt olyan hogy valakivel első találkozásnál volt minden amivel nincs is bajom de azért én várnék folytatást.

Általában miután "szakítok" valakivel (ami konkrétan még nem volt, mert szerelmi kapcsolatban most van először részem életemben szóval csak ha 'elment' vagy eltűnt valaki aki elég fontos volt nekem) akkor utána egy ideig depis vagyok és utána belépek újra a társkeresőre, de amikor frissen megismerek valakit akkor akár az első MSN-es beszélgetés után be se lépek többször a társkeresőre, összefoglalva elég ritkán és elég nehezen mert én nagyon válogatós vagyok 10-ből ha egy pasi megtetszik akkor az szerencse, viszont ha van valakim (most éppen szerencsére van letemben először) akkor vele rendszeresen csináljuk de az sztem hozzá is tartozik egy kapcsolathoz valamilyen szinten.

Volt már lakásban, de ilyen elhagyott erdős/pusztás részen is nem egyszer :D (a természet lágy ölén) [de WC-ben soha nem csinálnám mer az rohadt gusztustaan sztem]

Volt már hogy megbántam, kétszer is , de hát ezt sajna nem lehet visszafordítani.

Orálisnál nem védekezünk, análnál mindig (mondjuk ha belegondolunk hogy elvileg orális szexnél is el lehet kapni mindent akkor aztán ez eléggé érdekes ebben a formában), gumi nélkül meg csak akkor ha már rendesen benne vagyunk szerelmi kapcsolatban min. 3 hónapja és egyikünk se csinálja már tutira senki mással.

2012. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Ja előző vagyok am. 17/F :D
2012. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! BI vok! A tapasztalatom, hogy nehéz találni sexpartnert, aki nem kamu, nem csúnya, nem levágós, nem olyan akivel már 1000-en voltak, nem buta, stb. Magas az elvárásom, így nem találtam soha olyat akivel lehetett volna többször is, mert linkek is voltak. Pedig én is mindg olyan passzív fiút kerestem akivel lehet rendszeresen is.... Szóval nem mindig választás kérdése ez.
2012. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én igazából nagyon vágyom egy párkapcsolatra, de egy normális szexhaverság is sokat lendítene a közérzetemen.

Sokszor jártam az előttem szólóval hasonló cipőben, hogy több is lehetett volna, de az illető eltűnt, többnyire szó nélkül.


De mentem bele tényleges alkalmiba is, de ezeket leggyakrabban megbántam. És sokszor nem értem, hogy miért nem álltam ellen a kísértésnek, vagy miért mentem oda, ahol biztos a kísértés.

2012. jún. 28. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy időszakom volt amikor alkalmikba keveredtem amikor elhagyott az első nagy ő-m de akkor is 4 ember volt ösz-visz 2 hónap alatt. De rájöttem nekem nem alkalmi kell hanem egy pár aki tudom hogy szeret és mellettem akar lenni.:)
2012. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt alkalmim, most vagyok túl az első kapcsolatomon (majdnem 2,5 év) és most sem vágyok arra, hogy alkalmizzak. Továbbra is párkapcsolatot keresek és nem szexet.


22F meleg

2012. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!