Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiverni őt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni őt a fejemből és tovább lépni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, sőt szerelmes lettem belé az idők során, de tudom, hogy nincs sok esélyem, hogy összejöjjek vele, mert nálam sokkal jobb fiúk is szeretnének vele járni (nem mintha én csúnya lennék vagy valami), de miért nem tudom őt kiverni a fejemből? Nincs olyan óra, amikor ne gondolnék rá, 1 éve nagyon jó viszonyban voltam vele, de már megromlott a kettőnk közti kapcsolat. [16/F]

2012. jún. 27. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ez már csak így szokott lenni. de ne táborozz le egy csajnál, nézelődj, van még rajta kívül más is
2012. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

bepróbálkoztál nála? ha nem akkor tedd meg

jobb elkövetni a hibát, minthogy sohase tudd meg, hogy hibáztál volna-e avagy sem, szóval lehet, hogy bejön, próbáld meg szerintem

2012. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem sikerül kiverni a fejedből, próbáld máshonnan :)
2012. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Tesó mond meg neki mit érzel.
2012. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

még nem próbálkoztam nála, tavaly szerettem volna, csak sajnos akkor volt pasija, most meg az a nagy gondom, hogy a legjobb barátommal van a lány olyan kapcsolatban, hogy valószínűleg járni fognak (nem először), és szerintem f*szság lenne ilyenkor bepróbálkozni nála


#3 - számítottam ilyen válaszra is :)

2012. jún. 27. 20:38
 6/10 anonim válasza:
Tesó ha a haverodal jár felejcs el mert egy barátság többet ér mint egy nő.
2012. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Ha konkrétan elutasít akkor felejtsd el.
2012. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
épp ez a gond, hogy nem tudom őt elfelejteni :S
2012. jún. 27. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Most olvasom,hogy a barátoddal jár. Akkor felejtsd el tényleg.
2012. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ha megint szakítanának akkor bepróbálkozzak nála? Mert már 2x vagy 3x jártak ha jól tudom, de sosem tartott sokáig a kapcsolatuk.
2012. jún. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!