Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit már hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit már hónapok óta nem tudok kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még decemberbe megtetszett a suliba egy fiú. Azóta is tetszik, csak rá gondolok. Ha látom akkor boldog vagyok utána pedig nagyon rossz érzésem van h nem láthatom..állandóan rá gondolok. 1 évvel fiatalabb...de én nem tehetek semmit. A fiúnak kell kezdeményezni. Meg 1 évvel fiatalabb és ez sztem..na..nem hozzámvaló..:( milyen az már ha a lány az idősebb... Azt viszont nem tudom hogy én neki bejövök-e. Most ez hülyeség de azt mondják h ha valakinek tetszik vki akkor ha ránéz az illetőre kitágul a pupillája. Egyszer jött velem szembe a suliba...és világos is volt..de a szeme teljesen fekete volt ahogy nézett rám..(kék a szeme egyébként..de én csak feketeséget láttam)..szokott találkozni a tekintetünk néha. Kedden meg egymás melletti terembe voltunk. Kint voltunk a folyosón..ő a haverjaival én meg a bnőmmel. A karbantartó meg szerelt valamit. Egyszercsak gondolt egyet othagyta a haverjait és egymagába odajött és leste h mit csinál a karbantartó...hát elég béna az a karbantartó, nevetséges volt amit ott csinált..xD na szal a pasi meg odajött ottvolt velem szembe...ott röhögcsélt meg produkálta magát vagy nemtom..ott ált egymagába ..xd

Hát mindezekből nemsok mindent lehet kivenni, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből..


2012. márc. 1. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

ha amiatt, mert ő a fiatalabb, te képes lennél elszalasztani egy lehetőséget, úgy kell neked. a fiúnak kell kezdeményezni? a lánynak meg csábítani..

amit elmeséltél, valószínűleg tetszel neki, de neked is kell jeleket adnod.

egyébként, hogy a szöszbe tudnád kiverni a fejedből, decemberbe tetszett meg, az még csak három hónap könyörgöm, és nem történt semmi, hogyan tudnád elfelejteni így?

2012. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igazad van..mondjuk ennyi mindenből nemigazán lehet kivenni h bejövök e neki...sztem nem..de kitudja
2012. márc. 1. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Verd ki:D

Viccet félretéve én ezt az önmarcangolást2 éven keresztül csináltam,és bár kiszerettem az illetőből,nagyon szenvedtem és egy kicsit el is kattant valami az agyamban,mert rengeteget gondoltam rá,álmodoztam,képzelődtem.Úgy hogy soha nem beszéltem vele egy szót sexDNem mertem egyszerűen.

Szóval ha kell Neked az a fiú,igazán akarod őt,tanulj a példámból és tegyél apró de határozott lépéseket annak érdekében hogy összejöjjetek.Légyszi!:DLegalább próbáld meg!Ha nem illetek össze,annál nyugodtabb lesz a lelkiismereted!

2012. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dehát tuti nem jövök be neki...a pupilla tágulás lehet nem attól volt xD
2012. márc. 2. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne légy gyerekes, attól hogy 1évvel fiatalabb a fiú...
2012. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj több jelet küldeni felé vagy vmi, pl mosolygás stb... am. hány évesek vagytok?
2012. ápr. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyik haverom majdnem 1 évvel fiatalabb mint a barátnője, júliusban lesznek 3 éve együtt...
2012. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azigen :D
2012. máj. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!