Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki csókolózott 13-14 évesen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csókolózott 13-14 évesen? És milyen volt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgy éreztem, hogy váóó, baró, már én is a ,,klubba`` tartozom. az első dolgok mindig szép emlékek :)
2012. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem az emberek többsége ilyen korban kezdte...az mindenkinek különleges...ha rossz, ha jó, tök mindegy
2012. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én 14 évesen már csókolóztam, de csak egy alkalommal, és azóta nem :S azóta már eltelt lassan 4 év
2012. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én 13 évesen smároltam elöször. Be voltam kakálva a lányoktól. Szerelmes volt belém egy lány, odamentem lekaptam elszaladtam. Remegés, izgalom. Nem is értem hogyan sexelnek 14 évesek.


gimiben nem smároltam senkivel meg semmi, 18 évesen randiztam kétszer azzal csajjal akivel 13 évesen smároltam, ott az ágyában egymáson fetrengve smároltunk.


Utána bekerültem fius egyetemre, nulla lány. 3,5 évig megint nem láttam nőt.


Lett egy csajom társkeresöröl, vele voltam egy évig.


Most szeptemberben elkezdtem csajozni, és azota smároltam vagy 30 nővel.

2012. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
húú XD és ti is féltetek az elsőtől?
2012. jún. 28. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
ja hát johogy:D kivéve sztem akik részegen smároltak ennyi idösen...sztem nem nagy deal már, mert sokkal korábban kezdenek el inni ezek a gyönyörüséges gyerköcök.
2012. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

én 12 vagyok, de azt mondják, hogy legalább olyan érett vagyok mint egy 04 éves.

én rettenetesen várom már az első csókot és szerelmet

2012. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Èn 14 voltam mikor elöször meg akartak csókoni nem engedtem de 1hét kellet hozá h össze szedjem magam és h hagyam...és nagyon jó volt.. :)

3éve volt és azota még nem csókoloztam és igen hiányzik már de mit lehet tenni..... ://

2013. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt! Nem az első, de nagyon jó. Egy buszon voltunk amivel éppen egy cserediák programban lévőket hozták haza. Éppen az út végénél tartottunk és ment le a nap. Egy olyan lánnyal csókolóztam ott akit egy hét alatt ismertem meg a program alatt. Nagyon jó és romantikus volt :)
2013. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pocsék volt.
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!