Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 napra kivennénk egy szobát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 napra kivennénk egy szobát reggeltől estig. Ilyet lehet?

Figyelt kérdés

Szállodára vagy valami motelre gondoltam. Nem igazán tudom, hogy mik vannak, hol lehet ilyet találni és milyen árban.


Reggeltől lennénk együtt estig. 2 személy.


Milyen lehetőségek vannak?


2012. jún. 27. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottál, arról, hogy google?
2012. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Általában reggel még valamit igazítanak a szobában. Nézd meg mikor lehet bejelentkezni vagy beszéld meg, hogy reggel már ott lesztek.
2012. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Akár 2-3 órára is. De mire kellene? :)
2012. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De inkább menjetek alkalmi szállóra az ingyen van, a közönség meg nem lényeg szerintem XD


(hajléktalanok között)

2012. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ilyen randi félére gondoltam. Semmi olyan...

Csak jó lenne kettesben lenni, valahol ahol nincsenek mások és csak mi vagyunk. Máshova nem mehetünk.

2012. jún. 27. 23:34
 6/6 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Hát én tudok jó kis eldugott tisztásokat. :D
2012. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!