Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel mostanában ismerkedtem össze, a buszról ismerjük egymást. Miután megismerkedtünk kiderült, hogy reggeltől estig suli és utána edzés?

Figyelt kérdés
fél10 re érhaza majdnem minden nap és reggel emg fél órával hamarabb megy mint én a busszal mert 0-ja van. Hogy tudnék közelebb kerülnoi hozzá? Vagy megfogni őt annyira h több időt szánjon rám?
2009. márc. 2. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az en "kiszemeltem" is igy van :( ... vegig foglalt, profi sportolo napi 2 edzes suli utan ... es gondlom este mar tok faradt ... nem tudom.. en is kivancsi lennek :)
2009. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sport vagy te :D Majd eldönti
2009. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Kérd el a számát, és mond, hogy hívjon fel amikor ráér, mert szívesen megismernéd jobban.
2009. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Ahh...nehogymár ne legyél kreativ...baxxus semmi ötlet nem szorult belétek????Hova korcsosodott el ez a világ????


°°S°°

2009. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom ezekre én is gonotlam már, de nem szeretnék túl rámenős lenni, de mégis magamba akarom bolondítani, csak ha arra sincs idő h megsimerjük egymást,hmmm... szurkolok első válaszoló, tartsunk ki ;)
2009. márc. 3. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Véletlenül tévedj ara a b.nődel ahol edzése van:)

Sott beszéljetek:)

Egyszer te is elindulhatsz elöb suliba hogy egy buszal menyetek:)

L/14

2009. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!