Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kelthetném fel az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kelthetném fel az érdeklődését? Suliban sokat beszéltünk, de iskolán kívül nem találkoztunk egyszer sem.17F

Figyelt kérdés

Tipikusan az a lány,akit mindenki kedvel(még az is,aki alig ismeri).A probléma csak annyi,hogy egyre több fiú próbálkozik nála,és azt vettem észre,hogy féltékeny vagyok...magamat sem értem.Nem vagyok az a töketlen-típus,de tőle valahogy mégis tartok.

Ha a nyáron elhívnám magamhoz,vagy esetleg csak kávézni,vagy koncertre,vagy valami(ismétlem:sulin kívül sohasem találkoztunk)?

Volt már 2 komolyabb barátnőm(és egy pár komolytalan is:D),mégsem tudom mit tegyek.Tanáncstalanságom a plafonon(képzelhetitek,ha már Anonymban kérek segítséget...),LÉGYSZÍVES SEGÍTSETEK!


2012. jún. 28. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Keltsd fel a figyelmét...vágd hátba, vagy köpd pofon...
2012. jún. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hányd le a ruháját!
2012. jún. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ó,hogy erre eddig nem is gondoltam!Zsenik vagytok,köszönöm szépen!


(Most már értem miért szokták kiröhögni azt ,aki itt komoly választ várna.)

2012. jún. 28. 01:45
 4/8 anonim válasza:

Te hogy látod? Kedvel Téged? az a lényeg, hogy lógj vele többet ha tudsz, de vigyázz, hogy ne legyél túl sok neki.. nem kell fejen pörögni, és ha rendes csaj, nem kell, hogy dollárból legyen a pólód. Beszélgess vele, nyugodtan hívd el mászkálni, fagyizni, vagy egy parkban ülős beszélgetős semmittevésre. Ha van humorod, akkor nyomd be, lazán, de ne flegmán. A lényeg, hogy legyél természetes. Hangolódj rá, hogy elvagy könnyedén nélküle is. Szedd össze az önbizalmad, ne parázz be tőle. Ha nem jön be, akkor nem volt Neked való, és lesz másik, jobb és Hozzád illőbb! Az a lényeg, hogy ezt az érzést vedd fel.


Ha önmagad vagy, egy kicsit vicces és egy hajszálnyit passzol hozzád, sztem simán bejön. Legyél őszinte vele!

Sok sikert! ;)

2012. jún. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,utolsó!Megpróbálom megfogadni a tanácsodat.kell nekem ez a lány.
2012. jún. 28. 02:05
 6/8 anonim válasza:
Állatkertbe is elvihetnéd csak mondjuk egy fagyizás vagy valami ilyesmi után jobb. A vidámpark is jó. :)
2012. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm A tudásnak is,majd meglátjuk mihez van kedve:D
2012. jún. 29. 15:56
 8/8 anonim válasza:
Na végül mi lett vele? Összejött valami? :)
2013. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!