Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne stressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne stresszeljek ennyit ezen a dolgon és megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Biztos ti is szoktatok egy kicsit izgulni, amikor nyaralás előtt álltok.Igazából csak azért megyek el,hogy barátokat szerezzek, mivel eléggé otthonülős, magának való ember vagyok, és ez már évek óta így megy,de eddig képtelen voltam változtatni rajta.Ahogy közeleg,egyre idegesebb vagyok, mivel 150-en leszünk, és félek, hogy nem tudok, majd megnyílni előttük.Ráadásul jönnek bulizós arcok is, és a húgom ismeri is az egyiket közülük.Na a lényeg, hogy ők esténként piálni fognak, és a tesóm szólt az ismerősének, hogy mi is szeretnénk majd csatlakozni hozzájuk.Ezzel nem is lenne semmi bajom, csakhogy a húgom elmondta neki, hogy én eléggé gátlásos és zárkózott típus vagyok és itassanak le, hogy jobban tudjak velük ismerkedni.Nem hittem volna, hogy képes megtenni ezt, már előre beállított ilyen embernek így esélyem sem lesz az ismerkedésre.A másik dolog, hogy én nem vagyok hozzászokva a piához és mi van ha kihányom? Mert az elég gáz lenne előttük és jól kiröhögnének, hogy ennyire nem bírom,és sztem ki is közösítenének.Mit tegyek, hogy ne parázzak ezen ennyit? Már láttam képeket is arról a bulizós bandáról és így külső alapján teljesen mások, mint én.Tudom, nem szabad külső alapján megítélni másokat, de sajnos hajlamos vagyok erre.
2012. jún. 28. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem gáz italtól hányni, bárkivel megeshet. arra ügylej, hogy ne hányj le senkit, értékben kárt ne tégy. hányj a kertbe, utcára, wc-be.
2012. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1x a húgod is azért megérdemelne egy jó nagy leba.....

2x kihányod az lehet mert nem szoktál inni de nehogy azt hidd h többi gyökér aki azt képzeli attól lesz menő h iszik nem hányja ki? igen is kifogja mert mértéktelenül sokat isznak

3x ha el is mész akkor csak annyit igyál amennyit te szeretnél és ne mások döntsék el h milyen kemény vagy

magyarul ne engedd h leitassanak,mond meg h nem kérsz többet és kuss

4x ha kiközösítenek ez végett akkor az ilyen embereket jobb elkerülni 3000 km es távolságba egyáltalán nem lesz valaki menőbb azért mert iszik össze vissza wááá fujj

5x magyarul sz@rd le h mit gondolnak rólad,ne érdekeljen a véleményük legyél önmagad

6x jó nyaralást :)

2012. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem szeretnék hányni és ezt szeretném valahogy megakadályozni.A húgom azt mondja, hogy csak annyit igyak, hogy jól érezzem magam és ne legyek részeg.Na igen, ő könnyen beszél, mivel már ivott gyengébb és erősebb italt is és semmi baja nem lett tőle, de én egyszer ittam csak egy gyengébb és egy erősebb koktélt és nagyon rosszul lettem tőle, de szerencsére nem hánytam ki.Itt viszont lesz minden és nem szeretném összekeverni őket.
2012. jún. 28. 12:47
 4/11 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom, nálunk a hányás egyáltalán nem gáz, picit röhögünk visszamondogatjuk,de tök m1, mindenkivel megesik, attól ne parázz
2012. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem olyanok, mint te, akkor minek mész? Csak azért, hogy kényszeresen ismerkedj? Azért nem éri meg. Ismerve a mai fiúkat, és mivel már tudják, hogy milyen vagy, simán azt hinném, hogy fogadnak, hogy ki itat le és rak meg hamarabb.
2012. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor menj át a folyón, ha a hídhoz értél...

Nem tudom, hogy mi lesz, ha iszol, és hogy fogsz-e hányni.

És nem tudom, hogy hogyan fogod magad érezni. De ha előre görcsölsz, akkor minden rosszul fog elsülni.

Lazíts! Gondolj arra, hogy buli lesz!!!

2012. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha hányásig le akarod inni magad/ hagyod, hogy leitassanak, akkor ne panaszkodj itt, hogy tartasz tőle, vagy tudok egy jobbat, ne igyál annyit... Neked jó az, ha mások irányítanak téged? Lehet, hogy nem is emlékszel majd másnap, hogy sikerült e barátokat szerezned... Ha te ezt akarod, akkor ne nyavalyogj. Ha meg igazi barátokat akarsz, akkor vállald fel saját magad, azt hogy kissé félénk vagy, mert az igazi barátok majd el fognak fogadni olyannak, aki valójában vagy... Vagy változz meg! (Persze saját tapasztalatom, hogy ez a megváltozás nem ilyen egyszerű.)
2012. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 okoska31 ***** válasza:

először is: ha nem akarsz inni, ne igyál. Ha még szűz vagy, könnyen lehet, hogy a húgod csak azért mondta ez az ismerőseidnek, mert ő cikinek érzi a nevedben, hogy szűz vagy, és így akar rávenni másokon keresztül, hogy lefeküdj valakivel.


másodszor: 150 emberből kizártnak tartom, hogy ne lehessen találni olyat, akivel el tudsz beszélgetni akkor is, ha magadat adod! ne akarj változtatni rajta.

Egyébként meglátásom szerint, ha olyan helyen vagy, ahol jól érzed magad, akkor sokkal könnyebben tudsz nyitni is.

2012. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem muszáj hányásig innod!Igyál max egy pohár valamit és közben rágcsálj mondjuk ropit,vagy valami sós csemegét.A lényeg,hogy ne legyen üres a hasad,éhgyomorra egy kortyot se igyál!A húgodról inkább nem mondanám el a véleményemet,fiatalság bolondság.Egy biztos,nem az alapján fognak megítélni,hogy mit hallottak,hanem az alapján,ahogyan viselkedni fogsz az egyes emberekkel.Nincs tehát megpecsételve a sorsod,nem kell félned!Add magad és igyál ésszel,mert ha túl sokat iszol akkor már nem a hányás lesz a legnagyobb bajod..!!23/F
2012. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazából ez egy gyalogtúra lesz,de lesznek ott felnőttek, gyerekek,és velem egykorúak is.A többség kedves és hasonló típusú emberek mint én, csak az az egy banda a bulizós.

Még annyit, hogy ha inni fogok, hogyan fogom érezni, hogy itt a határ és nem szabad többet innom?

2012. jún. 28. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!