Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányokat, akiknek széles érdeklődési körük van és foglalkoznak a jellemükkel?

Figyelt kérdés
Pl: tudomány, művészet, sport, történelem, kultúrák, vallás, önismeret, pszichológia...

2012. jún. 28. 17:25
 1/10 Ájron ***** válasza:
Áááálmaidban! Nagyon kevés van az ilyen csajokból, java részüket a hétvégi bulizás élteti, és a legnagyobb problémája hogy mennyire is b@sszon be hétvégén. Nem mind, ez csak a 90%-uk. Mély tiszteletem a kivételnek.
2012. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A széles érdeklődési köre miatt akárhol találhatsz ilyen lányokat.

Szerintem én joggal tartom magam ilyennek, és az általad felsoroltak alapján a következő helyekre szoktam menni: konferenciákra, előadásokra, workshopokra mindenféle témában, rendszeres opera- és színházlátogató vagyok, magam is zenélek, szóval koncerteken fellépőként is részt veszek időnként. Sokat járunk kirándulni gyalog vagy biciklivel, táncházba. Mindig utazom, valahányszor csak lehetőségem adódik rá (és valamilyen lehetőség mindig adódik!). Vallásos nem vagyok, viszont rendszeresen járok templomba, különféle felekezetekhez. De az is gyakori, hogy csak a barátaimmal sétálunk este a városban és az élet nagy dolgairól beszélgetünk :)

Mindamellett egyébként szoktam járni szórakozóhelyekre is, romkocsmába és trance partykra is.


Szerintem a széles érdeklődési körrel rendelkező emberekkel pont könnyű megismerkedni, mert ők sokfelé járnak.

2012. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
milyen korosztályt keresel, mert az se mindegy
2012. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ájron ***** válasza:
ma 17:51 Azt ugye tudod, hogy egy vagy a 10 ezerből?
2012. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Áááálmaidban! Nagyon kevés van az ilyen csajokból, java részüket a hétvégi bulizás élteti, és a legnagyobb problémája hogy mennyire is b@sszon be hétvégén. Nem mind, ez csak a 90%-uk. Mély tiszteletem a kivételnek."


az a baj, ha ezt egy férfi ki meri mondani, akkor hímsoviniszta, most szakított a barátnőjével, vagy sose volt neki, meg szimplán beképzelt, töketlen. ha egy nő meri kimondani, azt kiközösítik. azért örülök, hogy nem a 90% írt ide eddig


egyébként tudom, hogy magas elvárás manapság egy lánytól, hogy legyen értékelhető jelleme, de hátha valaki találkozott már ilyennel, és tud segíteni. elsősorban nem azon akarok rugózni, hogy mi a rossz, a 90% úgyis letagadja, mert személyes sértésnek éli meg, a másik 10% meg legfeljebb egyetérteni tud, és azok is javarészt férfiak. egyébként a férfiakról sem vagyok sokkal jobb véleménnyel, amíg vannak olyan igénytelenek, akiket az ilyenek fektetése tesz boldoggá, addig egy nő sem fogja fejleszteni a jellemét.


"A széles érdeklődési köre miatt akárhol találhatsz ilyen lányokat.

Szerintem én joggal tartom magam ilyennek, és az általad felsoroltak alapján a következő helyekre szoktam menni: konferenciákra, előadásokra, workshopokra mindenféle témában, rendszeres opera- és színházlátogató vagyok, magam is zenélek, szóval koncerteken fellépőként is részt veszek időnként. Sokat járunk kirándulni gyalog vagy biciklivel, táncházba. Mindig utazom, valahányszor csak lehetőségem adódik rá (és valamilyen lehetőség mindig adódik!). Vallásos nem vagyok, viszont rendszeresen járok templomba, különféle felekezetekhez. De az is gyakori, hogy csak a barátaimmal sétálunk este a városban és az élet nagy dolgairól beszélgetünk :)

Mindamellett egyébként szoktam járni szórakozóhelyekre is, romkocsmába és trance partykra is.


Szerintem a széles érdeklődési körrel rendelkező emberekkel pont könnyű megismerkedni, mert ők sokfelé járnak."


örülök a hasznos válasznak, pont ilyesmit vártam. persze gondolom nagy eséllyel pont ezért van is már párod. (nem kezdeményezésképp) a zenészekkel, turistákkal való ismerkedés nem is rossz ötlet, habár pénzügyileg nem vagyok eleresztve, és némely felsorolt területhez kell az is de bizonyára kisebb kreativitással találhatók ingyenes, olcsó események.


"milyen korosztályt keresel, mert az se mindegy"


igazság szerint nekem teljesen mindegy, mert nem csak párkeresés szempontjából érdekelnek az ilyen emberek. meg ha valakit megszeretek, nekem mindegy hány éves. de mondjuk legyen 38 alatt

2012. jún. 28. 18:17
 6/10 A kérdező kommentje:

"ma 17:51 Azt ugye tudod, hogy egy vagy a 10 ezerből?"


szerintem sejti, de akkor is természetesnek gondolhatja, hogy a saját ismerősi köre a valóság, pedig az csak egy szelet belőle.

2012. jún. 28. 18:19
 7/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Érdekel több minden is, de minden csak egy picit, Igazán nem mélyedek bele semmibe. Történelem, irodalom nem igazán érdekel, de ebben is vannak jó részek, csak azért mértékkel. Pár mondatnál többet nem szeretek ilyenről fecsegni, elég lényegretörően szoktam beszélni. Nem értettem sosem mit lehet oldalakat írni olyanról amit össze lehet foglalni pár mondatban.

Inkább az utóbbi 4, főleg az önismeret és a pszichológia érdekel, próbálom megfigyelni mi alapján alakul ki a szerelem, ki miért lesz vonzó a másiknak.

2012. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tudomány, művészet, sport, történelem, kultúrák, vallás, önismeret, pszichológia...


Mindegyik érdekel(t) már nagyon legalább egy életszakaszban (huszonéveim közepén járó nő vagyok). De nem egyszerre, mivel egy-két dologra szeretek koncentrálni. A modern kultúra, vagyis a "műanyag művészet" is érdekelt már, és ezért én nem rangsorolok senkit jellem-ügyben az érdeklődési köre alapján. Jellemet ténylegesen azon jellemzők alapján ítélek meg, amit a lelki tulajdonságai jelentenek, és nem a műveltsége. Ugyanakkor azt elismerem, hogy minél műveltebb valaki, annál simább ügy szót érteni vele általában, és annál több érdekes dolgot tud mondani.


Kérdésre válaszolva: ilyen nőkből sokkal, de sokkal több van, mint hinnétek. Nem egy a tízezerből. Mindenhol ott vannak! :) Csak élőben, ki tudja miért, ritkább az érdeklődés. És ha van, néha bizony sértő ha csak a műveltség miatt keresik a társaságot ellentétes neműek, és nem az egyéb kvalitások miatt, amikre esetleg hiúbbak lennénk :)

2012. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem a műveltségről beszéltem hanem az érdeklődésről. csak azért mert manapság a legtöbb lánynak semmilyen érdeklődése nincs, vagy nagyon gyér.

nem várom el egy lánytól, hogy annyi érdeklődése legyen meg olyan aktív legyen mint egy fiú, csak nagyon unalmasak tudnak lenni. mondjuk még az se lenne baj, ha legalább nyitottak lennének ezekre, vagy lenne tartásuk...


lehet hogy mindenhol ott vannak, de életemben ha 3 ilyennel találkoztam, akkor sokat mondok. és pechemre mind foglalt volt. mondjuk ezen nem is csodálkozok.


ezt az utolsót nem értem. egy nő sértésnek veszi ha a jellemére és nem a mellére vagyok kíváncsi?

de én pont ezt akarom elkerülni, ilyen idióta libákból naponta 100at fel lehet szedni a szórakozóhelyeken.

2012. júl. 8. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem a műveltségről beszéltem hanem az érdeklődésről."


Az érdeklődési kör komoly esetben műveltséghez vezet, nem? (Mert nem túl hatékony "csak úgy érdeklődni" valami iránt, nem megismerve azt alaposan.)



"csak azért mert manapság a legtöbb lánynak semmilyen érdeklődése nincs, vagy nagyon gyér."


Egyáltalán nem értek egyet, szerintem nem ismered igazán a "mai lányokat", legfeljebb a külsejük, esetleg pár felszínes mondat alapján hozol egy ítéletet.


"nem várom el egy lánytól, hogy annyi érdeklődése legyen meg olyan aktív legyen mint egy fiú"


Ez a mondat is elég előítéletesen hangzik, ha érted mire célzok.


"csak nagyon unalmasak tudnak lenni. mondjuk még az se lenne baj, ha legalább nyitottak lennének ezekre, vagy lenne tartásuk..."


Mit értesz tartás alatt? Mert a tartás és jellem nálam nagyon más fogalmak, mint az érdeklődési kör.

(Jellem, tartás: illendő viselkedés, lojalitás, egészséges egoizmus, tehát nem a jogok követelése, hanem a jog és felelősség tudatossága. Körülbelül.)


"ezt az utolsót nem értem. egy nő sértésnek veszi ha a jellemére és nem a mellére vagyok kíváncsi?"


:DDD Ezek szerint valóban nem volt érthető. Azt próbáltam mondani, hogy sok embernek nem jön be, ha másokhoz mérik őket ("sokkal szélesebb az érdeklődési köröd, az ismereteid, mint másoknak, EZÉRT értékesebb vagy"). Az ember az egyéni dolgai miatt "szeret" általában értékes lenni (és ez mindenkinél más), nem másokhoz képest értékesnek. Mert kevésbé személyes.


"de én pont ezt akarom elkerülni, ilyen idióta libákból naponta 100at fel lehet szedni a szórakozóhelyeken."


Nem érzem találva magam, tehát nem sértettség beszél belőlem - de nekem visszatetsző, hogy leidiótázol nőket.

2012. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!