Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok úgy valakivel h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy valakivel h nem is tetszett igazán de vele voltál valamiért mert úgy érezted nincs melletted senki? Magányosnak érezted magad és jól esett h (foglalkoznak) veled?

Figyelt kérdés
Ez nem a legjobb dolog, becsapom magam is meg a másikat is... olyan nehéz... mit tanácsolnátok?

2012. márc. 4. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valaki bővebben?
2012. márc. 4. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél velem!! :$$$$
2012. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem magától értetődik hogy ha egyszer valaki iránt nem tudok többet érezni mint barátság, akkor nem húzom az idejét. Még akkor is ha magányos vagyok. Csak én belém szorult ennyi gerinc?
2012. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen voltam ilyen helyzetben csak engem egy lány használt ki 3,5 éven keresztül.39f
2012. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rencka válasza:
Szerintem a valasz mar ott van: becsapod magad meg a masikat is = nem fair senkivel. Legy oszinte legalabb onmagadhoz es ne pazarold masok (es a sajat) idejet. Szerintem neha kell egyedul lenni is megha neheznek is tunik eloszor, de sokat tanulhatsz onmagadrol! Aztan majd talalsz valakit aki igazan erdekel.
2012. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. 16évesen még nem volt barátom ezért egy fiúnak igent mondtam mikor jàrni akart, de nem igazán passzoltunk össze, pár hónap múlva nem bìrtam tovább, szakítanom kellett. Most is néha ha épp nincs barátom magànyosnak érzem magam, de inkàbb vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2012. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem
2012. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem!

30N

2012. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!