Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy mindenki másnak jó vagyok, szépnek tartanak, csinosnak és kedvesnek, csak neki nem vagyok elég jó? Mit lehet tenni viszonzatlan szerelem esetében?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba , viszont ő nem belém , mert azt mondta ,hogy engem ő úgy nem tudna szeretni , de azért lefektetne. Nagyon fájt amikor ezt mondta , mondjuk én még nem mondtam el neki ,hogy többet érzek iránta. Néha vannak olyan megjegyzései amikből azt veszem ki ,hogy ő is érez irántam valamit például múltkor megkérdezték tőle ,hogy "Miért nincs barátnőd te mindig sokat csajoztál?" és azt mondta ,hogy mellettem nincs ideje barátnőre , és szüksége sincs rá , na meg engem sokkal közelebb enged magához mint másokat , de ezek után nem tudom mit higgyek . Miért van ,hogy mindenki másnak jó vagyok , szépnek tartanak , csinosnak és kedvesnek , csak neki nem vagyok elég jó?? Mit lehet tenni viszonzatlan szerelem esetében?? 15/L
2012. jún. 28. 17:55
 1/4 Dia90' ***** válasza:

Miből gondolod, hogy mindenkinek jó vagy?

Lehet, hogy csak egyszerűen nem akar barátnőt, vagy csak nem akarja elsietni a dolgokat, tart vmitől, fél, h milyen lenne úgy a kapcsolatotok...nagyon sok oka lehet. A leírtak alapján elképzelhető, h tetszel neki, csak vmiért fél belevágni a kapcsolatba. Ezt csakis tőle tudhatod meg, sztem mi csak találgatni tudunk. :)

2012. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha ezt megfejted, Nobel-díjat kapsz!:) Nekem is ez a "kutatási területem". Figyelek majd, hátha jön felhasználható gondolat is.
2012. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Szerintem ha valaki kerülne a képbe azért lehet észbe kapna. Megemlíthetnéd, hogy valakivel összejönnél. Ne érezze, hogy szeretnél tőle többet, csak légy a közelében és érezd jól magad, kicsit vonzóbb mindig ami elérhetetlen. Nem jó az ha nem kell kicsit sem megerőltetnie magát azért, hogy alakuljon valami veled. Talán túl fiatal még.


21/N

2012. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heló

én fiú vagyok, és én azt gondolom, hogy csak kéreti magát.

de az az érdekes, amiket mondott(leírtad):

"mellettem nincs ideje barátnőre , és szüksége sincs rá , na meg engem sokkal közelebb enged magához mint másokat"

-ez 100% jelent vmit, de még kéreti magát... :)

sok sikert!!! csak ne add fel, mert ha sokan mondják hogy szép vagy, akkor sokaknak tetszel, és általában a fiúknál van egy ideál(személyenként csak kis eltéréssel) amiből azt lehet kikövetkeztetni, hogy valszleg neki is tetszel!

tehát hajrá! :)

13/F

2012. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!