Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek még a vak szerelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek még a vak szerelemben és az igaz barátságban?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Nincsenek és soha nem vtak barátaim, bnőm sem. Sokszor próbálkoztam már neten, élőben társat illetve barátokat találni. Sikertelenül. Csúnya vagyok, ronda, buta, félénk és pénze sincs a szüleimnek. Eddig hittem abban, hogy a szerelem vak vagy, hogy lesz olyan lány akinek tetszek majd, meg abban is hittem, hogy létezik az igaz barátság, de ma megint átvert egy lány és így végig gondolva az életemet rájöttem, hogy amiben eddig hittem, nem létezik. Nincsen igaz barátság és nincsen igaz szerelem sem. Én csak arra vagyok jó az embereknek, hogy röhögjenek rajtam és, ha már megunták a poént, akkor félre dobnak és lekoptatnak. A hitem nélkül mihez kezdjek? Mivel tehetném magam boldoggá? Van egyáltalán értelme az életemnek? :(

2012. jún. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj én 24 évesen vagyok így. Neked még van pár éved. Meg szerintem abszolut felesleges ezen csüggedni. Persze, volt, hogy napiszinten képes voltam sírni a társtalan magány miatt, de már elfogadtam. Két éve elképzelt szerelemben élek, többet is ér, mint az úgyn. igazi párkapcsolat. Már el sem tudnám képzelni, hogy bárkivel is összejöjjek a tér és időben.
2012. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most azon kéne dolgoznod,hogy nyertes legyél az életben.Nyertes az embertársaidnak és nyertes magadnak.Ez egy apró de nagy feladat.Mond aszt holnap:Ma elegem van abból,hogy tegnap vesztes voltam,mostantól én nyertes vagyok.Ezután ezt hidd is el !!
2012. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Haver... velem tök ugyan így van... 16/f
2012. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem szedd össze magad és ne keverd a szezont a fazonnal!

1.Az hogy egy csaj átvert a palánkon, semmit nem jelent.. lesz még 100 aki ezt megteszi, de a 101-ik meg fog becsülni. Fiú vagy, ne add fel!


2.Igaz barátság szerintem létezik, és ez megint csak egy kicsit szerencse kérdése is. Mindig add magadat, légy őszinte és nyitott. Sok energiát kell beleinvásztálni úm. másokba hogy ugyanezt visszakapd. És igen, lehet h nem fogod visszakapni, de lehet hogy igen. Sokszor az idő ad választ arra ki az igaz barát, és ki tart ki melletted. De ezt is majd megtanulod, mindenki így csinálja és mindenkivel megtörtént h csalódott a közelinek hitt barátaiban.


3.Nem vagy se buta, se csúnya. Ha buta lennél, tele lenne helyesírási hibával már eleve a kérdésed is amit kiírtál... én legalábbis azonnal ezt nézem meg:)

Képet nem csatoltál magadról, de hidd el a szépség nagyon viszonylagos. Valakinek ez, valakinek az jön be. Te is bejössz valakinek, csak lehet h rossz csajoknál keresgéltél, olyanoknál akiknek nem te vagy az esete. Próbálj meg ráérezni milyen csajoknak jössz be és ezután csak ilyenekre sprintelj:))) egyszerű logika, nem? (pl. mosolyogj mindenféle nőre,aki bejön,de még olyanra is aki csak talán...éééés várd h ki néz vissza és ki reagál... éééés ennyi! na ezeknek jössz be te! aki már visszanéz rád és esetleg mosolyog.. hát őket keresd!)

oké, hagyok másnak is szót.. csak gondoltam megírom mit gondolok, mivel akik fentebb szóltak mind túlságosan negatívan álltak hozzá és nem erre van most szükséged!

Állj a sarkadra és merj élni és merj csalódni is, mert ha elfutsz az a baj, az gyávaság. A többi.. az meg mindenkivel megesik/megesett már.

2012. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!