Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz egyedül eljárni szórakozóh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egyedül eljárni szórakozóhelyre, bulizni, kocsmázni, stb?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és bocs, ha kicsit hosszú lesz, köszi, ha elolvasod.


Az a helyzet, hogy volt/van egy haveri társaság és több, mint 15 éve ismerjük egymást, azóta hetente kb. 2x találkozunk. A kemény mag kb. 6-10 fiú, meg még a többi külsős ismerős.


Eszméletlen sokat jártunk szórakozni (alkoholizálás, butulás volt, de sosem ártottunk senkinek, nem rongáltunk), rengeteg hülyeséget csináltunk, csajok, buli, szóval nagyon-nagyon teljes fiatalságom volt, más ismerőseimhez képest kivételes.


Na most ennek nagyjából vége, több okból is. Egyik ok, hogy érettségi után Budapestre mentek egyetemre (győriek vagyunk).


Másik ok, hogy én maradtam a középsulimban felsőfokú szakképzésen, míg azok akik nem Bp.-re mentek, a győri egyetemre. És ez az osztály elég trágya, másrészt itt reggel 8-tól van tanítás, bulizásra nincs esély.


Méghozzá azért nincs, és ez a harmadik ok, mert lehet, hogy én vagyok későn érő, és a többiek már felnőttek vagy nem tudom, de mind jó ideje egy hosszú kapcsolatban élnek, és bepunnyadtak, vagy nem tudom nem járnak sehova. Én mennék bele az éjszakába, ők meg csak átmennek a barátnőjükhöz, lefekszenek 10-kor, azt jóvan.


Nem ez a problémám, egyelőre nem érzem szükségét komoly kapcsolatnak, jók az egy éjszakásak. Viszont az, hogy egy ennyire stabil társaság tagja voltam, olyasfajta kényelmet adott, hogy nem nagyon építettem ki más haveri ismertségeket.


Tavaly felvettek egyetemre, habár ezt az évet még passziváltam, hogy befejezzem a felsőfokú szakképzést, de ott is tök új (bulizós) társaságba kell szerveződnöm. Jelen helyzetemben viszont olyan ürességet érzek, úgy érzem kimaradok valamiből.


Köszi a válaszokat.



2012. márc. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem maradsz ki semmiből.

A belsősökkel pedig vigyázz ;)

Gondolj bele, hogy sokkal jobb lesz majd.

2012. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
off: hova vettek fel, melyik városba?
2012. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Csináld azt, amit szeretsz.
2012. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ide Győrbe.
2012. márc. 14. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha te még bulizni akarsz,akkor csatlakozz uj társasághoz.

Én egyébként mégegyszer nem tenném.

Hasonló képp éltem az elmult 10évben,a "barátok" eltüntek,és szinte semmi emlékem.

Most próbálok valós örömöket szerezni,de 10évet nehéz lesz bepótolnom.

2012. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 absztrakt válasza:

Ez egyfajta függőség szerintem.:) Én is így vagyok, ha a haverok buliznak és én valamiért nem mehetek akkor nagyon szar, mintha lemaradnék valamiről, lassan olyan mintha azért élnék hogy bulizzak. Most próbálok szétnézni az élet más területein is, és nem csak ennek élni, mert közben lehet hogy egy egészen más, sokkal értékesebbről fogok lemaradni(barátnő, szerelem?).

Szerintem te is gondolkozz el kicsit ezen. Ne csak a nagy buliknak élj, próbálj igazi barátokat szerezni és ne csak haverokat.

2012. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak nem Bridges, Laposos bulik?
2012. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akár azok, de kocsmázás is bőven volt. Nem voltunk/vagyunk diszkópatkányok egyébként. Győri vagy?
2012. márc. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!