Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel a hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel a hozzáállással/elmélettel?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta nekem egyszer, amikor megcsalásról, titkos viszonyokról és azok hatásairól beszélgettünk, hogy többször érezte már úgy, mivel egy életünk van, ezért mindent megtehetünk. Akár félre is léphetünk, ha ez tesz boldoggá bennünket. De utána mindig észhez tér...

Miért mondhatta nekem ezt egy nős férfi? Ti is így gondoljátok egyébként? Hogy jár az a kis boldogság még akkor is, ha ezáltal másokat teszünk boldogtalanná?


2012. jún. 29. 14:21
 1/6 Hanariko ***** válasza:

Én ebbe csak azt nem értem, hogy az miért boldogság ha megbántok valakit? Ha annyira vágyok másra, előbb szakítok és akkor már"legális" a dolog.

Valószínűleg azért mondta, mert már unja a feleségét, csak nem aakr elválni, mert így rohadt kényelmes. és ezzel védekezik, hogy egyszer élünk.

Én ezzel nem értek egyet.


18/L

2012. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 perfectlie ***** válasza:
Erről egy igen komoly,szinte már filozófiai vita lehetne,hiszen ez a kérdés annyira összetett,hogy mindkét irányba annyira erős érvekkel rendelkezik amiket a kontra képviselői is elismernek.Itt persze nem a sima,hétköznapi idióta pics@ vagyok és nem bírom a piát,ezért megtörtént,vagy én vagyok a legnagyobb alfahím a városban,kell a strigula,hanem pl. a nős férfira akit írtál.Nem fogok belemenni,és regényt írni erről,de annak ellenére,hogy a megcsalást egy nagyon csúnya dolognak tartom,mégis vannak szituációk amikben nem csak megértem,hanem helyes döntésnek látom.
2012. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értek vele egyet.

Azzal igen hogy egy életünk van, és ezzel együtt néha megengedhetünk magunknak dolgokat. De csakis olyanokat, ami nem okoz sérülést mások és saját magunk testében-lelkében.

2012. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet.
2012. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Aki nem boldog a párjával az ne legyen vele. Persze, nincsen tökéletes kapcsolat, de aki képtelen javítani, akkor maradjon az egyéjszakásoknál, inkább, minthogy átverjen valakit.
2012. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van annak az embernek. Teljesen egyetértek vele.
2012. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!