Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor a lányokat szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
Este azt álmodtam hogy az egyik legjobb barátnőm megcsókolt. És miután reggel felkeltem és rájöttem hogy mit álmodtam, nem tűnt olyan rossznak. Kicsit fura érzések kavarognak bennem. Legszívesebben lesmárolnám. 14/L.
2012. jún. 29. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Most én akkor szeretem a lecsót?


Nem neked kellene ezt tudnod bakki?

2012. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak egy álom. Én viszont a lányokat szeretem:)
2012. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen álmom 14-15 évesen, de attól még nemszeretem a lányokat barátnál jobban
2012. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ilyen szinte mindenkinél van/mindenkiben felvetődik...ha ezen tovább tudsz léépni akkor nem,de ha nem lépsz tovább rajta akkor lehet hogy igen és lehet hogy biszex vagy
2012. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én meg egyszer az álmomban megettem egy tál spenótot, amit igazából utálok. De akkor most lehet, hogy megszerettem?
2016. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!