Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu vagyok, lanyokat szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu vagyok, lanyokat szeretem, de szeretem hordani a nöi fulbevalokat! Szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nem vagyok b..i , soha nem is erdekelt, nem akarok mas nemhez hasonlitani csak a nöi fulbevalok erdekelnek.
2009. dec. 29. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Bizony homár, pontosabban biszexuális vagy.


...és akkor mi van? Éld tovább az életed, és vegyél fülbevalókat, ha ez téged boldoggá tesz.. mindenki azt csinál otthon, amit akar.

2009. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
inkább travi
2009. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet, metroszexuális vagy..
2009. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: biszexuális akkor lenne, ha a lányok mellett a fiúk is érdekelnék.


Szerintem arról van szó, hogy rejtett crossdresser, vagy inkább fétisiszta vagy. Első azt jelenti, hogy szeretsz női dolgokat hordani, bár igazából ez a ruhákra vonatkozik. A második pedig az, hogy vonzanak, izgatnak bizonyos tárgyak, jelen esetben egy női ékszerdarab. Mindkettő esetben heteroszexuálisokról van szó, tehát se nem b.zikról vagy "homárokról"!


Semmi baj nincsen ezekkel, ártani nem ártasz vele az égvilágon senkinek.

2009. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

már kezdek kiakadni a sok idióta választól ezen az oldalon...ELSŐ: mi a rákért lenne biszex vagy homár ha direkt kihangsúlyozta a kérdésben hogy nem érdeklik a fiúk?


a kérdésedre válaszolva: igazából 8 millió oka lehet hogy miért kedveled női fülbevalókat, de ha választanom kéne én is azt mondanám hogy lehet hogy kezdő transzi vagy.


a metroszexuálisok meg nem női cuccokat hordanak csak annyit tollászkodnak meg foglalkoznak a kinézetükkel hogy lassan teljesen úgy viselkednek mint a nők -.-

2009. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mármost, kedves 15:19, milyen jogon nevezed idiótának az előző válaszadókat, ha te meg transzszexualitást diagnosztizálsz abból, hogy a srác szeret női fülbevalót hordani? Azért egy másik nemmel pszichikailag azonosulni kicsit több, mint felvenni egy ékszert, amit ált. a másik nem szokott viselni.

Kérdésfeltevő, ha csak a női fülbevaló viselése izgat akkor sztem egyszerű fetisizmusról van szó esetedben, nem katasztrófa :)

2009. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18:29: transzvesztita != transzszexuális
2009. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A válaszadó a "transzi" szót használta, ami az én olvasatomban transzszexuálist jelent. A transzvesztita rövid formája a "travi". De továbbra is fenntartom, hogy ha csak a fülbevaló izgatja, akkor az sima fetisizmus.
2009. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szarka vagy, azok buknak az ékszerekre.
2009. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

mocskos b_zi mocskos b_zi xD

megadod a szamod:))

2010. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!