Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2,5éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5éve vagyunk együtt a párommal. Felmerült a barátnőmben hogy kedveli a lányokat. Nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni! Megkérdezte hogy elhagynám-e ha lefeküdne egy lánnyal? .

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 01:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mit tanácsoltok?
2009. dec. 3. 01:15
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk hogy te mit érzel? Attól függ, hogy ez neked belefér-e, vagy sem. Ha csak egy szexuális kalandról lenne szó, akkor engem valószínűleg nem zavarna (főleg ha bevesznek :D), de mihelyt egy kicsit is látnám rajta, hogy nagyon kötődik a lányhoz (érzelmileg, vagy szexuálisan, mindegy), akkor ott már előjönne a féltékenység, mert úgy érezném, hogy nem vagyok elég neki.
2009. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod haragudni fog, de, ha megteszi téged zavar...

Hagyd neki úgyis megtenné. Ha nagyon rosszul esik még mindíg dobhatod végső esetben és depizhetsz miadta. De inkább az oldal használata helyett hallgass a szívedre és a megérzésedre ezügyben, mert az sosem hagy cserben és nem mond rossz választ...

2009. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A megcsalás az megcsalás. Szerintem mondd neki, hogy igen, dobnád. Ha ezek után is megteszi, akkor egyébként sem érte meg vele lenni. Tiszteld önmagadat annyira, hogy otthagysz egy ilyen nőt, még ha fáj is.
2009. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nekem erre van egy saját elméletem.. lehet nem jó, de azért leírom

szal, én nem venném megcsalásnak, ha a párom egy lányal lenne egyszer kétszer együtt... egy lány teljesen mást tud adni mint egy pasi.. lehet van olyan dolog, amit nem tudok neki megadni, és egy lány igen, de amíg engem szeret, addíg nem hagy el. egy pasira azért lennék (vagyok) féltékeny, mert (mindenkiben) bennem vana tudat, hogy mi van ha többet tud adni neki, és ezért engem elhagy...


na szal sztem egy lányért nem hagyna el téged, döntsd el magadban hogy belefér e ez még neked.

2009. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek!
2009. dec. 3. 10:47
 7/15 kolosszus22 ***** válasza:

Menj bele a dologba! viszont szabd meg a feltételeket:

Pl. Mindenképp tudj róla, hogy ki az a lány akivel együtt van és beszéljétek meg az élményeit!

Ha jól viszonyulsz a dolgokhoz akkor talán még részed lehet egy jó kis 3-ashoz is!

22/F

2009. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kolosszus22 ***** válasza:
Előző vagyok! Egyébként könnyen lehet, hogy már meg is tette, azaz lefeküdt már lánnyal és most ezért kérdezi ezt ennyire!
2009. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem volt semmi szerintem mindent megbeszélünk egymással. Hogyan tudnám vissza adni a "hitét"?
2009. dec. 3. 11:38
 10/15 kolosszus22 ***** válasza:

A "hitét"? Ezzel nem tudsz mit kezdeni, szerintem teljesen jó neki veled, csak pusztán lánnyal is akar szexelni, ezzel nem tudsz mit kezdeni!

22/F

2009. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!