Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egyáltalán egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán egy normális lány a világon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 21:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egy lányt aki bement egy szalonba hajat vágatni és mondta neki a fodrász hogy ez már nem normális hogy ilyen hosszú lett megint a hajad andi! Erre mondta hogy én normális vagyok!
2012. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Komolyan válaszolva egyébként szerinted ebbe a világba hogy lehetne normális (!) tényleg normális lányt találni? Ilyen világba születnek ezek a lányok akkor innen már nagyon sokat kéne tenniük hogy tényleg normális (!)-á faragják magukat. Tehát szerintem keress egy olyan lányt aki nyitott a változásokra és vele együtt teremtsd meg a normális létet.
2012. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
VAGY szerettesd meg magad annyira egy lánnyal hogy utána elhiggye neked hogy te jót akarsz neki és csak normálissá akarod faragni! Nehéz lesz de biztos van még rá pár ezer napod.
2012. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Én pl. szerintem nem vagyok normális sajnos, pedig jó lenne annak lenni, de sajnos önbizalomhiányom van, ezért nem vagyok túl kiegyensúlyozott, másnak mondjuk sose akarnék rosszat.

20/L

2012. jún. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Vannak normális lányok,csak meg kell őket találni..ők azok,akik nem adják könnyen magukat..erről felismered őket.és ha tényleg normális lányt keresel,akkor ne azzal randizz,aki mindenre rögtön igent mond..pl..a megcsókolhatlak? kérdésedre.. :)
2012. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Számodra mi a normális???
2012. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!