Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság minden második fiatal lány "biszexuális" vagy "leszbikus"?

Figyelt kérdés
De már az ilyen 14-16 év körüli kislányok is.
2012. jún. 30. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
mert ezt diktálja a divat.. :)))
2012. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Mert ilyennek születtek
2012. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
ez az előző kérdésből adódik? amúgy nem tudom kérdezd meg őket
2012. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mondjuk a 14 éves még nemtom az szerintem csak divat
2012. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem minden második.Ezt olyanoktól kérdezd akik azok és talán megérted,hogy miért is... :)
2012. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Fiatal vagyok, mindössze 18 éves. És én is vonzódom a lányokhoz. Nem tudom miért. Nem vagyok az a fajta, aki a populáris dolgokat követi, nem erről van szó (bár nem tudom, nekem még nem tűnt fel, hogy ez divat lenne) de a női szépség valahogy mindig is vonzott. Ahogy nőttem annál nagyobb vonzalom alakult ki a nők iránt. Igaz, hogy érzelmileg még mindig nem tudok úgy vonzódni hozzájuk mint egy fiúhoz, de testileg annál de annál inkább!! Nincs szebb egy nőnél. egy szép nőnél...
2012. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
én 16 éves vagyok biszex és nekem se tűnt fel hogy ez divat lenne
2012. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%

Hát, én nem vagyok az, és nem is akarok az lenni, sőt, még a környezetemben sem láttam ilyet szerencsére. Undorító

16/l

Szerintem ettől menőnek érzik magukat, elég furcsa egy divat, de az is lehet,hogy nem tudják milyen igazából szerelmesnek lenni, és ha valaki szimpatikus nekik,esetleg egy morzsányi szeretet kapnak vkitől (legyen az fiú vagy lány)akkor már azt hiszik, hogy az szerelem.

2012. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem inkább a fiúk? Lányban egyet sem ismerek, nem hogy minden másodikat!
2012. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, engem tizenévesek is körülvesznek. De szerintem még mindig igaz azért, hogy meleg ismerőse szinte mindenkinek van, míg leszbikus alig valakinek. :)
2012. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!