Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van remény a számomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény a számomra?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, nincsenek barátaim, nincsen bnőm és soha nem is vtak még. Mostanában neten velem mindenki nagyon ellenséges. Először itt jelentgették a kérdéseimet, utána Facebookon 2 csoportomból tömegesen lépkedtek kifele + lenyomiztak engem és a csoportomat, HotDogon egy teljesen random és normális válaszomat moderálta egy körkérdésnél egy 60 éves papa végül elkezdtek letörölgetni Facebookon az ismerősök közül, azért mert kiírtam, hogy érettségin 50-ből 49 pontot értem el és nem jelöl vissza senki sem akiket bejelölök. Élőben nincsenek barátaim, mert lenéz mindenki és nem tudom hogyan kell ismerkedni. Nagyon nagyon bánt, hogy ennyire kirekesztett lettem. Nekem is szükségem van barátokra, bnőre, de egyszerűen ez nem adatott meg és nincsen remény. Van egyáltalán még értelme az életemnek? :'(

2012. jún. 30. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha netről kirúgtak... akkor próbálkozz a való életben!
2012. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Ismerős a helyzet. lépj ki abból a körből kezdj el vmi csinálni pl. sport hangszer stb.stb. a közös érdeklődési kör már egy jó téma barátoknak vagy a kiszemelttel
2012. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt szeretném, de hol, hogyan? Nyár van, de am. is a suliban nincsen olyan ember akivel barátkozhatnék, más helyeket meg nem nagyon ismerek, bulizás pl., de az nem az én világom, meg már csalódtam egy buliban :(
2012. jún. 30. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Az élet kemény , ezért neked is annak kell lenned.

Keress valami elfoglaltságot ,én is azt csináltam ,elkezdtem járni horgászni és ott lent a vízparton összekovácsolódott egy társaság ,és ebből lettek barátaim .

tehát mozdulj ki.

Én a facebokkal nem is foglalkozok , sok nyomi meg ott éli az életét.Na azok az emberek egy nullák.

Kitartás!:)

2012. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
HotDogról már kiléptem, de innen meg Facebookról nem tehetem meg, hogy kilépjek, mert ezek az oldalak szükségesek. De hol találhatnék normális embereket, akikkel mind a való életben, mind a Facebookon jól kijövök? Egyáltalán van ilyen?
2012. jún. 30. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
próbálj ki új dolgokat járj el máshova mindegy csak kerüld el a többieket, lehet h azért is néznek le mert félsz tőlük és látják hogy nem érzed jól magad. Senki se tud önmaga lenni ha mindenhonnan kiközösitik és lenézik,de ha látják hogy boldog vagy ők is máshogy fognak viselkedni veled szerintem, de ne azt nézd h a többiek milyenek A LÉNYEG HOGY TE JÓL ÉREZD MAGAD A BŐRŐDBE !!:)
2012. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát téll. nem tudok önmagam lenni! Nem is ismernek, nem tudják milyen vagyok valójában. Arra gondoltam, hogy vmi olyan elfoglaltság kellene, amit egymagamban is megtehetnék és boldog lennék. Egyedül az jutott eszembe, hogy csokit zabálok, de nem sokat segít :(
2012. jún. 30. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Keres egy új hobbit vagy új sportot.

Az élet olyan, hogy mindig alakul valahogy. Pl. én láttam fiúkat kosarazni. Megtetszett a játék. Odamnetem, megkértem őket, hadd játszak egy kicsit velük. Ők belementek és még sokszor visszavártak.


Vagy ott van a bicaj. Mindig eltekertem az erdőben a túraösvényen és ott is találtam egy futót akit aztán kísértem egy ideig.


Én nem vagyok sokkal idősebb tőled, de nálunk még nem volt divat az interneten élni. Pedig 4 éve volt... És voltak barátaim, és maradtak is mai napig.


Azért nehéz neked tanácsot adni, mert te már az internet generációba tartozol. Nektek minden a net. Ha bármi történik a netre előbb kerül fel, minthogy a szomszéd megtudja. Szóval kezdj neki. Azt valahogy alakul majd.


22/L

2012. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán tetszik ez a netes generáció. Én szeretném kipróbálni az élőben való ismerkedést, beszélgetést.
2012. jún. 30. 16:39
 10/11 hur093 válasza:

Akkor ismerkedj, barátkozz élőben és ne rinyálj, boccs, hogyha túl kemény vagyok, de először megsajnáltalak, aztán néztem a kommenteket és rengeteg ember kegyetlen jó dolgokat írt. Vagy keresdd meg azt az embert, akivel a legjobb a kapcsolatod és beszéld meg vele ezeket!

Próbálkozz és egyszer csak bejön ;)

2012. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!