Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mégis mi akart lenni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi akart lenni? Mit csináljak? Mit akar? Félre értettem?

Figyelt kérdés

Egy nagy irodaház előtt megyek el minden nap. Az irodaházban minden szinten különböző cég dolgozik. Egy szintet ismerek szinte kivétel nélkül, és az egyik portás bácsit is. Egy jó hónapja hazafelé sétáltam, és a portás bácsi megállított (gondolkoztam, hogy álljak e meg, mert sokat beszél, nem sok kedvem volt beszélni vele, mert orvostól jöttem, de végül megálltam).


Megálltunk az épület mellett, aztán lejött egy srác az épületből, és mosolyogva odajött hozzám gyújtót kérni, és bekapcsolódott a beszélgetésbe. Pont akkor ment fel egy srác az apjával az épületbe, amikor kint álltam a bácsival. Mondtam a bácsinak, hogy nagyon nem szimpi nekem az a srác. Mondta a bácsi, hogy nem kell első ránézésre megítélni az embert, stb. Aztán hozzáfűzte a bácsi, hogy 'itt van X, őt sem kell első ránézése elítélni, mert kitudja mit hoz a jövő'. Legalábbis valami hasonlót mondott, és mosolygott a srác. Egyszer azt mondja a srác: 'ezzel Józsi bácsi azt mondta, hogy mindenkivel szóba kell állni, főleg aki gyújtót kér tőled', és nagyon mosolygott. Aztán valahogy felhozódott a srác munkahelye és szakmája, és vigyorogva mondta, hogy 'gyere nyugodtan fel, nézd meg a műsorokat, vannak nyereményeink is' (meg is jegyeztem magamban, hogy WTF?!) Végig mosolyogtunk egymásra. Bejelöltem Facebook-on, elkérte a számom, megbeszéltük, hogy mikor lesem meg munka közben, mondta, mikor hívjam, de rosszkor hívtam fel, mondta, hogy majd visszahív, azóta sem keres.

Mit tegyek??? :(



2012. jún. 25. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem zepteres?:D
2012. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet, annyit tudok, hogy két legyet üt egy csapásra munka téren
2012. jún. 25. 20:34
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nem hív, akkor így járt. Milyen már az, hogy a lánynak kell adott időben felhívni a srácot??
2012. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez tök szép történet rég olvastam ilyen szépet :)
2012. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Bármikor hívhattam, hogy beszéljünk meg egy időpontot, amikor én ráérek.

Először felhívtam, mondta, hogy következő hét közepén hívjam fel, mert akkor fog dolgozni. Felhívtam, akkor nem ért rá, azt mondta, visszahív, de nem hívott.


Azóta szenvedek. Nem akarom keresni, nehogy azt higgye, nyomulok.

2012. jún. 25. 20:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Hm. Sanszos hogy termékbemutatóra lennél hivatalos:D Vagy "pénzügyi tanácsadó" az úr. Olyat még nem hallottam, hogy valaki a munkahelyére invitálja a kiszemeltjét. Max ha az illető rock sztár, vagy színész. Vagy ha zepterezik.
2012. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Dehogy termék bemutatóra :D

A stúdiókat mutatta volna meg, és társait...

2012. jún. 25. 20:44
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem össze kéne jönnöd a portás bácsival.
2012. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Komolyan, már arra gondoltam, ha elmegyek az irodaház előtt, és a 'portás bácsim' lesz bent, megmondom neki, hogy beszéljen vele az érdekemben.


Nem merek lépni, annyira aranyos srác, félek, hogy... Nem is tudom, tartok valamitől, nem is tudom, mitől :( Olyan szörnyű :(

2012. jún. 25. 21:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki egy sms-t. Ha arra sem reagál jó darabig, akkor vagy elcsapta egy busz ne adj isten, vagy nem érdekled. Vagy az asszony elolvasta a facebook-os üziket.
2012. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!