Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy szerelmes vagyok Harry hercegbe?

Figyelt kérdés

Kiskoromban is arról fantáziáltam, hogy majd egyszer Harry herceg felesége leszek, de ez 16 évesen már nem ciki? Hogy még mindig erről álmodozom?

16/L


2012. jún. 30. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9-es! Harry herceg nem hollywoodi színész...
2012. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem ciki, én tavaly 20 voltam de ahogy a királyi esküvő miatt újra televolt a királyi családdal a tv megint belezúgtam :D


Nem tudom a valóságban is olyan jófej mint ahogy a média beállítja, de nekem nagyon szimpatikus férfi. Jótékonykodik, sportol, bulizik, néha csinál orbitális hülyeségeket, jah és KATONA!!!! Ugyebár a légierőnél Captain Wales-ként fut...

2012. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A franc.. megsajnáltalak. Tudod mit?! Nem ciki, legyenek álmaid de egészséges határokon belül. Vagyis érdeklődésed a korosztályodhoz illő magyar fiúk iránt legyen előnyben.

Aztán esetleg elalvás előtt gondolatban küldhetsz neki egy sóhajt.

2012. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

14-es hát igen, minden lány álmodozik.

Még én is 21 évesen.

És ismerek olyat aki 28 évesen egy mesefigurába volt belezúgva titokban a pasija mellett...

ilyenek vagyunk mi :D


Persze azért nem egy álombuborékkal akarunk családot alapítani meg összeházasodni, szóval szabad a terep hús-vér fiúk és férfiak :)

2012. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!