Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tíz éves kislány (húgom)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tíz éves kislány (húgom) lehet szerelmes úgy igazából?

Figyelt kérdés
Én 13 vagyok, és úgy gondolom, hogy amit érzek, az igazi szerelem, de ez tíz évesen is lehet?

2012. jún. 27. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nálad se igazi szerelem, nem még egy 10 évesnél.. lehet, hogy úgy érzed, hogy szerelmes vagy, de ez nem igazi szerelem, fiatal vagy. 13 éves koromban én is beleszerettem az első fiúba aki rámkacsintott..
2012. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy a szerelem nem kézzel fogható dolog. Ő jelen állapotában ezt érzi nagy szerelemnek, tehát számára most ez az. Te mást érzel már, neked ez a szerelem. Később még valószínűleg benned is változni fognak a dolgok, de szerintem attól még lehet szerelemnek nevezni.
2012. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Én 6 évesen is voltam szerelmes, annyira, amennyire azóta sem. Miért ne lehetne?
2012. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, persze! azt olvastam, hogy a gyerekek nemek utáni érdeklődése 7 évesen kezdődik
2012. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne igazi? Mitől igazi egy szerelem? Egy ovis szerelem is lehet igazi, csak max. testiségtől mentes. Ettől még szeretheti azt a másikat. Szerintem kevered a nemi vágyat a szerelemmel.
2012. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!