Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel hívjam vagy inkább hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel hívjam vagy inkább hagyjam az egészet? :/

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel kb. 2-3 hétig beszélgettem facebookon és nekem bejött a csaj és én is neki.. legalábbis azt írta. de már ma egy hete (2012.06.30) hogy nem beszéltünk és fent van, hiába írok neki nem ír vissza. sajnos a hét elején hétfőn nem tudtam fent lenni pedig 100%.osra megígértem hogy leszek, arra is gondoltam hogy meg sértődött ..bár nem hinném mert azért érett emberről van szó. Fel hívjam hogy hahó mi van vagy hagyjam akkor? ja meg szerdán találkoztunk volna de sajnos nem jött össze:// .. segítség.!

/By:wikcs*


2012. jún. 30. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

By wikcs? Na mindegy.


Hívd fel, beszélj vele és utána meglátod. Egy találkozót próbálj meg összehozni szerintem, nem vesztesz semmit.

2012. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben , fel hívom :)) csak a találkozó lesz egy kicsit húzós , mert én Budapesten Ő meg Szegeden lakik:/ :))
2012. júl. 1. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!