Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak ezek a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak ezek a mai lányok flörtölni, miért várják el, hogy a fiúk tegyenek meg mindent, miközben ők várják a sült galambot, vagy gúnyolnak ki olyan fiúkat, akik próbálkozni mertek náluk, de nem jöttek be nekik külsőre?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menjél máshova általánosítani!

Egyébként tudnak flörtölni. Csak nem akarnak mindenkivel, csak olyannal aki tetszik nekik. Nem a sült galambot várják, hanem a pasit aki bejön nekik. "Tisztelet" a kivételnek, nyilván vannak olyanok is szép számmal, akikről te írtál. Ők meg azért viselkednek így, mert el vannak szállva maguktól. Ennyi a titok.

2012. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell, hogy védjem a lányokat, mert velem nagyon is tudnak flörtölni:) Csak ámulok a kreativitásukon, mosoly, beszélgetés kezdeményezése, érintés, szemezés stb... szóval igenis tudnak és flörtölnek is:) 24F
2012. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy látom, csak bámulnak maguk elé, ha tetszik nekik egy srác, alig mernek ránézni ( magamon tapasztaltam buszon például).
2012. jún. 30. 21:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor nyílván van még ritka kivétel, de én pocsékul flörtölő, béna lányokkal találkozok folyton. Leszólítani egy sem mert, de bámulni azt tudott a szeme sarkából. Aztán úgy tesz, mintha nem érdekelném. Ha felé nézek, de ha elnézek újra néz engem.
2012. jún. 30. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy én a fiúkon tapasztalom ezt... A srác suli idején mindig bámult meg mosolygott, egy szót nem szólt hozzám. Ráírtam fb-n és nagyon normális volt meg jófej. De így is mindig nekem kell ráírnom, ha szeretnék vele beszélni. És nem értem, miért, ha (szerintem) bejövök neki.

16L

2012. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 21:39


Kicsikém, ez nagyon is érthető, ti fiatal tini lányok manapság nagyon el vagytok szállva a szépségetektől, az a srác meg fél, hogy elevenen megnyúzod, amit meg is értek, mert jogos a félelme.

2012. jún. 30. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi szépen xD Még jó, hogy egy szóval nem mondtam még soha senkinek, hogy szép vagyok, és tudom is, hogy nem vagyok valami szép. Csak azt nem tudom, mit sír a szád akkor.
2012. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 21:51


Nekem nem sír, olyan lányokért, akik jellemre romlottak nagy eséllyel, nem sírok én, de amit elvárnak a mai lányok tőlünk az nevetséges, mert ha nem kezdeményezünk, akkor meg mi vagyunk a gyáva, szánalmas, béna srácok. Nagy rajtunk a nyomás, lányok. De belegondolva, milyen silány a mai választék a lányokon belül, nem is értem minek gürcöljük, mi fiúk halálra magunkat.

2012. jún. 30. 22:01
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de azért mert te bámulsz egy lányt s csak néha néz rád akkor valószinű baromira nem jössz be neki. S a nők nem felejtettek el flörtölni, a férfiak felejtették el dekódolni a nők jeleit!!

27F

2012. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 22:24


Hol írtam én, hogy én bámulom a lányokat? Látom, hogy néznek engem, de minek, ha nem szólítanak le? Vagy azt várják, hogy majd én leszólítom őket, csak olyan béna jeleik vannak, hogyha leszólítanám tuti visszautasítana. Tanuljanak meg értelmesen jelezni, ne félreérthetően!

2012. jún. 30. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!