Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esténként a Deák téren (Budape...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esténként a Deák téren (Budapest) lehet csajozni? 18/F

Figyelt kérdés
Normális csajokra gondoltam. És ha lehet, mit mondjak a kiszemeltnek, és akkor is oda merjek menni ha barátokkal van?
2012. jún. 30. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
persze h merj, add önmagad :) 16/L
2012. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre a Deák tér az ilyen favorit központi hely mindenkinek. Nekem nemrég mondta egy srác, hogy szörnyű milyen emberek vannak ott néha... Mindenesetre mindenhol lehet csajozni, biztosan vannak ott normális lányok is, tavaly mondjuk én is rengeteget jártam ki oda. És lehet tényleg sablonos szöveg, de a legjobb ha önmagadat adod, menj oda nyugodtan hozzá; egy-két elutasítás még amúgy sem lehet a világ vége. Sok sikert!:)
2012. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a Rákóczi teret ajánlom! :-)
2012. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miért, a Rákóczin mi van?
2012. jún. 30. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Rákóczin régen k urvák voltak, de mióta "építik" a 4-es metrót, azóta nincsenek ott.

Deák-téren pedig eléggé hulladék emberek vannak nagy általánosságban. Szerintem vegyél 2 litert a legolcsóbb borból és mehet a csajozás, hidd el rámennek a csajok. Az meg már csak a gusztusodtól függ lesz-e valami.

2012. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Kálvária teret javaslom.
2012. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg sem mersz szólítani egy csajt sem te lúzer p0cs! Ha meg mernél, nem itt kérdezgetnéd hogy mégis mit mondjál neki!
2012. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak a bunkó válaszára csak azt tudom mondani, hogy meg merek csak nem tudom mik a nyerő témák, utolsó előttitől pedig azt kérdezném hogy a Kálvária téren mi van?
2012. júl. 1. 21:10
 9/9 anonim válasza:
0%
Kérdező!! Te nagyon nagy egy P0css vagy hallod...sztem se mernéd leszólitani őket...am meg..szerinted mi lenne ezeken a tereken? CSAJ b*szdmeg...akkora egy gyökér vagy..csajozni bárhol lehet -.-"
2012. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!