Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fojtogatós szex, fojtogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fojtogatós szex, fojtogatós játék veszélyei. Hallott valaki megtörtént esetekről? Hogyan tartsuk távol ettől a gyerekeinket? Videó lent.

2012. jún. 30. 21:45
1 2
 11/11 Balázs Gáspár válasza:
100%

Két éve éltem együtt a barátnőmmel amikor véletlenül kiderült, hogy neki bejön a fojtogatás. Előtte jól átbeszéltük a dolgot. Megegyeztünk a szabályokban. Soha nem szorítom meg a nyakát azután, hogy előre teszi a kezeit. Lovagló ülésben kezdtük, szorítottam egy picit majd elengedtem és más ponton fojtattam. egy idő után ettől nagyon beindultunk és hagyományos módon fejeztük be a dolgot. Ekkor már nem volt nyak szorongatás. Orbitálisakat dugtunk. Aztán felmerült az felakasztás kérdése is. Jól megbeszéltük a dolgokat, már ettől is felizgultunk. Soha nem kötöm meg a kezét hátul, ha a kezét felemeli, azonnal abbahagyom. Az első alkalommal felállt egy székre. A hurkot maga rakta a nyakába és eszméletlenül

izgató látvány volt az amikor meghúzta a kötelet és azt a legizgatóbb pontra igazította. Egy testhez simuló poló volt rajta. Szemből a feneke alatt átfogva finoman leemeltem a székről és egy kicsit leengedtem. Egyből láttam, hogy élvezi a dolgot, ajkai elernyedtek, fogai kilátszottak, mellbimbói duzzadtak. Szoros volt a kötél a nyakán, de nem fullasztóan. Az arcom az Ö mellei magasságában volt. Onnét felnézve jól láttam szoruló kötelet amint közvetlenül az álla alatt szorítja a nyakát. Ezt is hagyományos módon, sokszor a földön fekve fejeztük be. Csináltunk olyat is, hogy felhúztam. Persze a lába mindig a földön maradt csak a teste feszült meg. Ez különösen feszes tornadresszben mutatott jól. A megfeszülő test, kötél a nyakban és az előtűnő bimbók valamint azok a kéjes hangok... Nyolc évig csináltuk ezeket és a "hagyományos" pozókat, amikor is a 90-es évek elején külföldön kaptam munkát. A néhány hónapból több év lett. Amikorra haza keveredtem itt már minden megváltozott. Most már hatvanéves vagyok, de ha visszagondolok arra, hogy mi volt a legcsodálatosabb az életemben akkor azokra a gyengéd fojtogatásokra, akasztásokra és úgy általában az utána következő eszméletlen szeretkezésekre gondolok.


A fentieket csak azért írtam le, mert szerintem még az olyan morbidnak tűnő dolgokat mint egy lányt a nyakánál fogva felakasztani, is lehet jól és biztonságosan csinálni.

2015. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!