Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kihozni ebből?

Figyelt kérdés
Szóval feltűnt hogy a pasim élvezi nagyon ha én vagyok felül és lefogom a kezeit... Nos úgy gondoltam hogy ebből ki lehetne hozni valami szexuális játékot, vagy nem is tudom a lényeg hogy élvezze és ne a megszokott sima. Viszont nem vagyok túl tapasztalt szóval nem nagyon van ötletem, úgyhogy ha tudtok segítsetek :D amúgy tudom hogy erős a késztetés hogy idióta válaszokat írjatok de azért légyszi normálisat is XD

2012. jún. 17. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezmiez ilyen domina flesh?
2012. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem gondoltam semmi szadomazo durva dologra xD csak valami izgalmasra :D de pl a kikötözős dolog nem rosszötlet
2012. jún. 18. 00:12
 3/3 anonim válasza:

Én is felül szoktam lenni. Próbálj mélyen is és hosszan is mozogni :) Mondjuk 10x így, 10x úgy, aztán 9x így, 9x úgy stb.

Nekem nagyon bejött, nekem is jó és a partnerem sem panaszkodott :D

Amúgy valami extrém, bilincses dolgot én is kipróbálnék.. :)

19/L

2012. jún. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!