Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vagyok ilyen? Ha valaki normálisabb pasi is közeledik felém, valahogy egyből a hibát keresem benne, hogy miért nem lenne jó nekem. Ha meg normális lenne, csak az jár a fejembe, hogy biztosan csak megbántana.

Figyelt kérdés

Ez miért van? Lehet, hogy amiatt vagyok ilyen, h közben 1-2n meg is bántottak, vagy csak nem vagyok kész egy kapcsolatra?


Azt nem hiszem azért, hogy a külsőmmel lenne a probléma, nem vagyok szépségkirálynő, de nálam azért sokkal

csúnyábbaknak van pasijuk, a testsúlyom átlagos, nem tartozom se a vékonyak, se a kövérek közé.

Szerintetek mi lehet a probléma velem?



17/L


2012. jún. 30. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Túlreagálod a dolgokat.

Én akkor szoktam ezt keresni egy nőben, ha 2 tűz között van, vagy csak játszik velem.


18/f

2012. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
onbizalomhiany. bizz magadban es ne gyotrodj.
2012. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően a viselkedéseddel lehet probléma és azzal ami abból fakad, hogy ilyen gondolataid vannak.
2012. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:
Ahhoz, hogy egy normális srácot tudj értékelni ahhoz meg kell tapasztalnod pár gyökeret is. Ha nem mered felvállani, hogy vakon megbízz valakiben, akkor az nem szerelem hanem csak érdekkapcsolat. Idővel eljön az akit keresel.
2012. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A viselkedésemmel szerintem már csak attól van gond, mikor elhatározom, hogy nekem nem jó az a pasi. És olyankor már nincs visszaút, nem vagyok vele bunkó, de próbálom magam távol tartani az illetőtől. Nem tudom miért vagyok ilyen, én se értem magamat, és nem is tudom hogy hogyan változtathatnék ezen :(

Az önbizalomhiányról annyit, hogy tudom, hogy van,de csak párkapcsolatok terén.. szerintem míg tényleg nem jön össze egy normális kapcsolat, addig ilyen is maradok. Próbálok mostanába még többet adni magamra, hogy háthogyha nagyobb lesz az önbizalmam, és hogy több mindenkinek tetszek, így gondolom nagyobb eséllyel indulok...

2012. jún. 30. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenkinek tetszeni akarsz, azzal nem javítasz, hanem rontasz az esélyeiden... Amúgy előbb tedd helyre az egodat, lásd meg a fiúk jó oldalát is, ne hibát keress. Aztán mehet a buli... :)


-ReapeR-26/F

2012. júl. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyszerű védekezési mechanizmus, félsz a csalódástól..én is ilyen voltam.
2012. júl. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vgyok:S Viszont rájöttem, hogy miért van ez, azért 1. mert nincs önbizalmam semmi 2. mert már túl sok emberben csalódtam, és vesztette el a bizalmam. 20/L
2012. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha csak voltál, akkor hogyan "gyógyultál meg"?

Segíts nekünk :)

2012. júl. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!