Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan, hogy a ducibb lányok odaadóbbak?

Figyelt kérdés
Meglehet, hogy egy-két ilyen lányra igaz. Én többségében viszont azt tapasztaltam, hogy a ducibb lányok is ugyanúgy el vannak szállva maguktól, mint a plázacicák. Rengeteg olyan lány ismerősöm van, aki nem éppen sovány, de az egoja nagy...hát még az elvárásai pasik terén! Szerintem nem a külsőn múlik, hogy ki odaadóbb és ki nem.
2012. júl. 1. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt álmodták egyik este
2012. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a tapasztalat mutatja ezt. Ezért Én nem hiszem hogy odaadóbbak hanem TUDOM!
2012. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miért nem?
2012. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
K*rva nagy tévhit... :S Nem attól függ, hogy ki odaadóbb ... Az az ember személyiségéből ered!
2012. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért, mert a többség szerint nem szépségideálok és akkor már legyenek is odaadók , ha végre találnak valakit?.. de szerintem nem minden esetben van így..
2012. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3 féle duci lány van, nem mindegy, melyikbe botlasz bele.


1. Aki azt hiszi magáról, hogy amiatt, hogy duci, kevesebbet ér a többieknél. Ha meggyőzöd az ellenkezőjéről, akkor valóban odaadóbbak, mint a vékonyabb lányok.


2. Aki a külsejéről nem vesz tudomást, ellenben a pozitívumait nagyon jól tudja hangoztatni, full el van szállva magától, na az ilyenek mindenek, csak odaadók nem...


3. Akik reális önértékeléssel bírnak. Többnyire elfogadják magukat, de nem misztifikálják túl a dolgot...

Közülük kb ugyanolyan arányban vannak odaadók/kevésbé odaadók, mint a nem ducik közül.

2012. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy ez személyiség függő. Nem hiszem, hogy külső alapján kéne megítélni azt, hogy ki milyen személyiség. Persze vannak kivételek. :)
2012. júl. 1. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kövér leányzó vagyok és nem nevezném magam odaadóbbnak.

Attól még, mert van rajtam egy bizonyos mennyiségű zsírréteg, ugyanolyan ember vagyok, ugyanolyan érzelmekkel, nekem is lehetnek elvárásaim, sőt, az mindenkinek kell legyen egy egészséges határon belül!

Az, hogy ki van elszállva magától, hát az már inkább a kis kényes divat lánykákra igaz. Akik nem az ilyen habzó szájjal márka és divat mániások, azok nem igazán olyan elszálltak.

2012. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!