Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért divat négerrel házasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat négerrel házasodni/járni?

Figyelt kérdés
Nem csak lányokhoz szól a kérdés.
2012. júl. 1. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Még jó, hogy nem kötelező...
2012. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez most divat? Nem is tudtam. Húú de maradi vagyok.

Néger csajra is igaz ez vagy csak nagy farkú néger pasikra. (Mondjuk mindegy is mert nekem nem tetszenek a néger lányok.)

2012. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fene tudja, talán mert menőnek gondolják, pedig ugyanolyan emberek mint mi csak más a színük és emiatt piszkálják őket.
2012. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
egyáltalán nem divat szerintem. Amúgy én el gondolkoztam azon hogy milyen lenne egy néger férj . bár még messze van nekem a házasodás de szerintem ez tök jó hogy nem érdekli a embert a bőrszín.
2012. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4es! Kb ennyi értelme..félig sem megy be..max egy lónak tudja tövig nyomni.. :D
2012. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért törölték a hozzászólásokat, amikor a tények, melyeket leírtam, tudományos kutatásokon alapulnak. Szóval nem ugyanolyanok mint mi, hiszen más a génszerkezetük, és - átlagosan - alacsonyabb IQ-val rendelkeznek.

Forrás: [link]

2012. júl. 1. 12:16
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem divat, de a mai világban már nyíltabban merik vállalni az ilyen kapcsolatot, akinek ez bejön, mert lassan már a nyílt utcán is lehet dugni...
2012. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát itt Debrecenben rengeteg a néger, mert itt van ilyen menekült tábor és a sok AIDS-es afrikai áramlik befelé, amiért a kedves város sok-sok pénzt kap. Csak tudnám miért nem szüntetik meg ezt, mert sokat ártanak a magyar népnek, gondoljatok már bele tini lányok, hogy mennyi AIDS-es van köztük és arról nem si beszélve, hogy nagyon erőszakosak ezek az afrikai feketék, hallottam olyat, hogy megerőszakolt egy kis 14 évest, mert nem bírt várni a vágyaival a nagy darab néger állat. De ennek ellenére ezeknek a buta lányoknak csak a négerek kellenek, már lassan szégyellem, hogy magyar vagyok, mert minden jobb nekik, ami nem magyar. Én fiúként sosem tudnék egy más fajjal keveredni, nekem csak fehér lány kéne.
2012. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem divat. A felesegem fekete es nekem elegem van abbol, hogy nehany ember szerint a borszin szamit. Nem csak a feherekrol beszelek. Itt Kenyaban (most ket hetig itt vagyunk Kenyaban, a felesegem szuleinel) is vannak rasszistak, akik utaljak a fehereket, helyi ferfiak, akik enyhe duhrohamot kapnak, ha meglatnak feher emberkent a fekete felesegemmel. De ez nem divat. Szo sincs ilyesmirol. A felesegem egy kedves, ertelmes, gyonyoru no, akkor is szeretnem, ha holnap reggelre kifeheredne :-) Remelem korrekt valaszt adtam.
2012. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 misspoppyka ***** válasza:

En fiukent sose tudnek mas fajjal keveredni...hmmm...nem is tudtam,hogy akinek mas a borszine az mar mas fajhoz tartozik...lehet,kedves kerdezo,hogy te maradsz a feher lanyoknal,de ez a te egyeni velemenyed,izlesed,es dontesed.Hagy dontse el mindenki,hogy milyen part szeretne maganak.En nem hiszem,hogy divat lenne feketevel lenni,de ha valakinek egy fekete ember tetszik,szive joga,es nem ertem,ez egyeseket miert zavar?

Egyebkent a stilusodbol itelve te vagy,aki idorol idore felvet debreceni "neger" kerdest,es alig alig vagy semennyire sem leplezett rosszindulattal es rasszizmussal szidod a fekete embereket.Nem igazan ertem,neked ebben mi a jo.

En 18 eve elek fekete emberek kozott,es nagyon sok rendes normalis emberrel talalkoztam kozuluk.Es ha annyian AIDS-esek lennenek,ahogyan te gondolod,mar kihalt volna fel Afrika...

Egyebkent feherboru embertol is el lehet kapni nemcsak az AIDS-et,hanem mindenfele nemi betegseget.Ja,es eleg regen feltalaltak mar az ovszert,lehet vedekezni.

2012. júl. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!