Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben illik menni? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben illik menni? 16/L

Figyelt kérdés
A 20 éves barátommal 1 hónapja vagyunk együtt. A szüleinek ma este fog bemutatni, az édesanyja meghívott a családi vacsorára. Miben illik menni? Arra gondoltam, hogy egy csinos, nem túl rövid szoknyát veszek fel egy szebb felsővel és saruval. Elég visszafogott lány vagyok, úgyhogy szokás szerint a sminkem egy kis szempillaspirál lenne. A hajamat időjárástól függően leengedném vagy lófarokba kötném, esetleg egy egyszerű kontyon készítenék. Vagy ez túl elegáns, esetleg alulöltözött lennék?
2012. júl. 1. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó egy szoknya egy csinos felső és egy saru :)Sok sikert
2012. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál tökéletes. Én talán a kontyot kihagynám.

Maradj önmagad!

2012. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél szolid és egyben elegáns :) Sok sikert :) Amit leírtál az rendben van
2012. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 1. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
tök mindegy mibe mész, egy 16 éves kiscsaj vagy, nem hiszem h túl komolyan vennének...
2012. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál szerintem nagyon jó összeállítás, a színek harmonizáljanak egymással, ne legyen túl rikító az összeállítás. :) Persze a felső vagy a szoknya lehet élénkebb színű, hiszen nyár van, de valamelyik legyen visszafogottabb!


A hajad pedig legyen úgy, ahogy máskor is szokott. A konty is lehet jó, nagyon meleg lesz, de ha ez mellett döntesz valami fiatalos, laza kontyot csinálj. :)

És persze add önmagad!

17/L

2012. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!