Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem illik össze az arcom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illik össze az arcom a testalkatommal (? ) Fiúk mit szólnának egy ilyen lányra?

Figyelt kérdés

Az arcom kislányos, mindenki azt mondja cuki, de a testalkatom sztem nem fér össze vele, az felnőttesebb, nem tudom, lehet-e ez a furcsaság az oka hogy mindig a fiúk haverzónájába kerülök? Sokszor úgy érzem hogy nem illik össze a fejem a testemmel ti mit mondanátok egy ilyen lányra?

Csak normális válaszokat szeretnék, obszcén dolgok beirkálására szerintem ti se pazaroljátok az időtöket.


2012. jún. 20. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy lányként válaszolok, de én ezt nem tudom elképzelni :D

Gondolom képet nem akarsz feltölteni.

2012. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anélkül nehéz bármit is mondani, ha nem látjuk a "probléma" alanyát...
2012. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem, attól tényleg tartózkodom. nem akarok ismerősökbe botlani itt, de sztem érthető. fiúsabb, nyúlánkabb alkatom van, de a fejem meg valahogy nem illik a képbe. anyukám arca is ilyen. mindig fiatalabbnak tűnt a koránál, csak ő alacsoyabb is
2012. jún. 20. 14:47
 4/13 A kérdező kommentje:
ezt utálom ebbe az oldalba, mindenki képet akar. akkor inkább nem szeretnék választ kapni rá, de nem vagyok hajlandó ide képet kitenni magamról hogy aztán ismerősök kérdőre vonjanak ha véletlenül rátalálnak hogy úristen, én itt tettem fel egy kérdést? mindegyikük megbotránkozna
2012. jún. 20. 14:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy vajmi keveset számítana, hiszen ezek olyan dolgok amiken nem lehet változtatni. A személyiség az első, minden más csak utána jön a sorban! :)
2012. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rossz hogy az emberek többsége nem így gondolkodik mint amit írtál utolsó :') senkit nem érdekel a személyiségem ha a külsőmmel elásom magam az első pillantásra
2012. jún. 20. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Sőt, tetszettek már olyan lányok is, akiket külsőre nagyon sokan kritizáltak, de a belsője igazi kincs volt :)
2012. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem illik össze az arcom a testemmel, az arcom kislányos, a testem viszont nőies, van mellem, fenekem. De általában ez jó párosítás. Téged nem tudlak elképzelni, de biztos nem a kinézeted a barátzóna oka. Ahhoz, hogy egy fiú nőként nézzen rád, úgy is kell viselkedned, olyan jeleket kell küldened felé.

Egyébként hány éves vagy?

2012. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
rakj ki képet és eldöntjük :))
2012. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Igaz lehet hogy a viselkedés miatt is, nem tudom. Általában kedves vagyok mindenkivel, meg sokat nevetek de ez egyfajta leplezése is annak hogy baromira zavarban vagyok. sose beszélgettem túl könnyen fiúkkal, most már jobban megy de még mindig nem tudom a nő szerepét játszani, talán akkor ez a gond. Az egyik barátnőm azt mondta inkább olyan vagyok mint egy húg..vagy ilyesmi de nem tudom hogy lehetne ebből kitörni, mert lehet hogy a kinézetem az oka. az arcom miatt szeretem a kislányosabb, fiatalosabb cuccokat hordani
2012. jún. 20. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!