Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzitek magatokat magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek magatokat magányosnak ha nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Én például most nem vagyok senkibe szerelmes és nem is tetszik senki. És annyira magányosnak érzem magam. Ti hogy vagytok ezzel?

2012. júl. 1. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény! Ez mindent megmagyaráz.

Ugyanígy vagyok én is ha nincs partnerem.

2012. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még szerelmem,egyetlen lány aki tetszett az már 4 éve kiment az életemből.Régebben nehezebben bírtam a magányt,de minél idősebbé válok annál jobban tudok alkalmazkodni ehhez az érzéshez.


25/f

2012. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Teljes, és boldog ember vagyok, minden más csak extra.


1/L

2012. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

én nem. tök jól megvagyok, jól érzem magam így most.

20/L

2012. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érzem magam annak ha szerelmes vagyok, még sincs senkim..
2012. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok most szerelmes és nincs senki a láthatáron. Viszont én nem azért szeretnék magam mellé valakit, mert így magányos vagyok. Megtanultam egyedül is élvezni az életet egy több évig tartó kapcsolatom után, többet vagyok barátokkal és a családdal. Nem vagyok magányos, de hiányzik a szerelem és egy férfi.

24/N

2012. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyéves válaszadót nem kéne eltávolítani a képernyő elől? xd
2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minek? Hadd kockuljon csöppet kora délután.:D

ON: Én nem.

2012. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

nem. úgyis hoz majd valakit az élet :)


16/l

2012. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Én csak az eszemmel tudom, hogy egyszer majd szerelmesnek kéne lenni, mert az állítólag jó. Egyszer már majdnem az voltam, de nem lett járás a dologból. Úgy általában nem érzem a magányosságot, pedig sokat vagyok egyedül. Csak néha szeretnék egy kicsit beszélgetni, kb. ilyesmi igényem azért van.

28f

2014. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!