Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok szerintetek ez még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szerintetek ez még belefér, vagy már szemétség lenne részemről?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszem egy srácnak, ismerkedni kezdtünk, én kezdtem az ismerkedést mert ő is tetszik nekem. De csak külsőre tetszik, jól néz ki. Nincs vele különösebb baj, csak olyan kis csendes visszahúzódó "jófiú" ami nekem nem jön be. Még zavarba is jött mikor kezdeményeztem, tuti nagyon bejövök neki. Szeretne velem gyakrabban találkozni de azt hazudtam neki, hogy van barátom. Ha ezek után még keresem a társaságát az gáz? Egy két bók még belefér, vagy félre fogja érteni? Azt nem akarom, hogy belém zúgjon.


Mit gondoltok?


19L


2012. júl. 1. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Az igaz,hogy a lányok nem finganak?Mert akkor nincs gáz.
2012. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy minek kerested meg, ha utána azt hazudta, hogy van valakid? Ne szórakozz, mert neked sem tetszene ha valaki a te érzéseiddel játszadozna. Hagyd békén szerencsétlen srácot. Keress magadnak olyat, aki testileg lelkileg bejön neked.
2012. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*hazudtad
2012. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit emiatt akkor inkább hagyd békén szerencsétlent! Miért hülyítenéd?
2012. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy szörnyen bonyolult vagy. Persze, hogy félre fogja érteni, te nem arra gondolnál, hogy akar valamit, ha egy pasi közeledne feléd, bókolna, stb?

De neked tényleg nem való egy ilyen fiú, még a végén normálisan bánna veled, te meg csak úgy tudod elképzelni a fiú-lány kapcsolatot, hogy össze-vissza kamuztok.

Csomó lány itt sír normális pasi után valamelyiknek átpasszolhatnád.

2012. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért keresnéd a társaságát, ha nem akarsz tőle semmit? Mit tudnál te nyújtani neki azon kívül, amire vágyik?
2012. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szemét vagy. Minek foglalkozol vele, ha nem akarsz tőle semmit? Ha meg akarsz, akkor meg miért nem tudatod vele, hogy esélyes lenne, ha kevésbé lenne "jó".
2012. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Eljöhet még az az idő mikor ott sírsz ahol senki se lát, eszedbe jut az a fiú, mert naponta szarrá ver az alkoholista, volt testépítő férjed
2012. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

na az ilyenektől ráz ki a hideg...


Akik játszanak mások érzelmeivel, szerintem ennél nagyobb rossz tulajdonság nincs egy emberben.


Még a megcsalást és a cserbenhagyást is jobban preferálom mint ezt.

2012. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szemétség az egész úgy ahogy van. NEM játszunk mások érzéseivel. Minek keresed, ha nem akarsz tőle semmit?

Minek él az ilyen nő egyáltalán?


24/N

2012. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!