Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az, ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha egy pasinak feláll masszázs közben? Akár nő, akár pasi a masszőr!

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ciki, nem ciki, az enyém rendszeresen feláll ha nő masszíroz. Nem én írányítom, ez van.
2009. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha jó pasi akkor nem ciki :) na jó, vicc volt

ja és hason fekve sem annyira :)

2009. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, érthető folyamat, hiszen hozzá érsz a testéhez sok erogén zónát érintve. Csak Tudni kell felnött módra kezelni :)
2009. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feláll, sztem mindenkinek,. Nem ciki. Ez olyan mint az urológusnál :D Ott is feláll ha birizgál.
2009. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
....köszi, már kezdtem félni magamtól:)
2009. júl. 9. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, főleg ha a pasi hason fekszik. F.
2012. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi masszőr vagyok, és akármilyen hihetetlen, de nem ciki. Nálam is nem1x előfordult már, de nemcsak frissítő masszázs közben.

Azonban ha te erről így gondolkodsz, hogy ciki, zavarba hozod a masszőrt is, akkor viszont már maga a helyzet is valóban ciki lesz, holott valójában nem lenne semmi gond. Akkor csak te csinálsz belőle cikis ügyet!



Mesélek neked egy történetet:

***

Egyszer egy Élményfürdőben voltam beugrós, és egy fiatal, akkor 19 éves szlovák srác volt a vendégem, kapásból neki is vetkőzött anyaszült meztelenre, miután megkérdezte, hogy zavar-e engem az, hogy ő teljesen levetkőzik, én meg mondtam neki, hogy: "Ahogy neked kényelmes! :-) "

50 perces masszázsra fizetett be, amin csak a végtagokat meg a hátat kellett kimasszírozni. Szép testű srác volt minden tekintetben. (Nem félreértendő!)


Beszélgettünk közben, mesélte, hogy van egy barátnője, és valamivel szeretné felturbózni az együttlétet. (Soha nem zárkóztam el a szexuális vagy kényes témák elöl. Mivel hamar megtaláltuk a beszélgetés fonalát -- igaz,... angolul -- így ilyesmiről is sokkal könnyebben és nyíltabban elbeszélgettünk.) Nekem eszembe jutott egy régi tapasztalatom a köldökmasszázsról. Érdekelni kezdte, és kérte, hogy mutassam meg rajta. Rendben, 5-7 perccel korábban fejeztem be a masszírozását, hogy nyerjünk egy kis időt. A háttérben ment a rádióban kellemes zene, azalatt megkértem, hogy csukja be a szemeit és relaxáljon, miközben én szééépen lassaaaan elkezdtem a hast, majd a köldökét abba egy picit illatosan krémes kézzel belenyúlva masszírozni. Nosza! Itt kezdődött a bibi... :-D


A srác annyira beleélte magát a masszázsba, és annyira élvezni kezdte magát, a köldök masszírozását, hogy nemcsakhogy teljesen feloldódott,... az egyébként szép méretű fütyköse is hasonlóképpen viselkedett,... kőőkeményre duzzadt, és nagyon szépen hátragördült a fitymája a makkja mögé. X-D

A srác azonnal észrevette ezt, ránézett az égnek meredő farkára, majd teljesen elszégyellte magát. Elpirult kínjában szegény, bocsánatot kért, szégyenszemre villámgyorsan felöltözött, és megszégyenülten lelépett. Hiába próbáltam nyugtatni, mondván, hogy "minden rendben, nincs semmi baj, előfordul az ilyen"... (nem tudtam, hogy ez ennyire intenzív hatást válthat ki nálunk férfiaknál, mert eddig ilyet nem észleltem addig még senkinél sem, S:-s) ...ő ezt gáznak és cikinek érezte, így villámgyorsan elviharzott. Ez ellen semmit sem tehettem, hogy ne így érezze. Igencsak sajnáltam szegényt. :-T

***


Ha ő nem így állt volna hozzá, nem lett volna semennyire sem ciki az egész helyzet. De ő ezt eléggé gáznak érezte ahhoz, hogy zavarttá tegyen engem is, magán a helyzeten kívül...

.

.

Csak ennyi, amit hozzáfűznék.


Üdv: IAAnVs

2012. nov. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!