Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha valaki nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valaki nem jön be mint férfi akkor az elég indok arra hogy ne is beszélj vele?

Figyelt kérdés

Az a lány aki nekem tetszik szinte szóba se áll velem. Összefutottam vele és próbáltam beszélgetni de elég könnyen lerázott.

Írtam neki facen de olyankor pár perc és mennie kell.


Régebben pedig tök normális volt, nem tudom miért lett ilyen. Én biztos nem bántottam meg semmivel és nem tudom mivel érdemeltem ezt ki. Legalább elmondaná hogy mi a baja de még azt se... :S


2012. júl. 1. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
jobb ha megszokod, ilyen aljasok .D
2012. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
kérdésre a válasz: igen
2012. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan pasi, aki nagyon nyomult rám, de nekem nem volt szimpatikus és eléggé magam alatt voltam, nem voltam kész egy kapcsolatra. Mondtam neki, hogy ez most nem fog működni, de nem értette meg, pedig határozottan, nyiltan megmondtam, hogy fejezze be, mert nem akarok tőle semmit. Beleuntam, úgyhogy kerültem és nem igazán beszéltem vele. Végül gondolom leesett neki a dolog.


Ilyen esetben máskor is ezt tenném, nem vagyok ennyire k*csög, de ha mondom nyiltan, hogy hagyja abba és nem teszi, akkor vessen magára.


Egy átlagos szituációban azonban nem tennék ilyet, inkább tisztáznám a helyzetet és elmondanám, hogy mint pasi nem jön be. Szerintem ez a legjobb megoldás ilyen helyzetekben.

2012. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Felejtsd el!

Van más csaj sok sok

2012. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

-Emberileg is kell nézni a fiút. Ha emberileg nem szimpatikus akkor nem fogok vele nagyon beszélni, mert akkor nem akarom, hogy a (barát) barátom legyen.

-A másik az, ha ő nagyon erőszakos, hiába utasítottam el, na akkor főképp nem beszélnék vele.

-De az is lehet, hogy nem ismer elég jól és túl gyorsan közelítesz, még a barátkozáshoz is kellenek ilyesféle taktikák nem csak a párválasztáshoz.

-Vagy lehet, hogy tudja, hogy tetszik neked és nem akar megbántani, kellemetlenül érzi magát ezért megszakítja a kapcsolatot.

-De akár az is lehet, hogy mostanában rengeteg dolga van aminek semmi köze hozzád.

És amúgy ha valamit akarsz tudni róla, akkor tőle kérdezd meg. Sokkal egyszerűbb lenne, hogy :" bocsi, ugye nem bántottalak meg valamivel, mostanában nagyon keveset beszélünk?"

2012. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szulfát ***** válasza:
47%
Nem,ez eszedbe se jusson.Te nem tehetsz róla,nem csináltál semmit.A baj az hogy a legtöbben ezt a megoldást választják,mint problémamegoldást:inkább hozzá se szólok semmit,addig is nyugalom van.Tipikus struccpolitika,de ne hidd hogy ez így jó.Gondolom te is érzed,de az lenne a legjobb megoldás,ha ezt megbeszélné veled.Hiszen ez lenne fair,egyszer és mindenkorra le lehetne zárni a problémát(megjegyzem,hogy jobb a személyes megbeszélés,mint a facebook,mert egyszerűen személyes,nem a monitoron keresztül kell megoldani egy problémát),ő is nyugodt lenne,mindez anélkül,hogy a lelkedbe gázolna.Ígyhát az lenne a tanácsom,hogy próbáld te kezdeményezni a beszélgetést.Sok ilyen problémát hallottam már,nem fog elsőre belemenni.Ugyanaz szokott ilyenkor is történni,hogy most nem érek rá,rohanok,majd máskor(általában!).A lényeg az hogy ezt ne hagy így,meg kell beszélnetek a dolgot még akkor is ha a lány továbbra is ezt a passzív hozzáállást tanúsítja,szóval csak állj a sarkadra és beszéld meg vele,hidd el,egy idő után ő is hajlandó lesz rá és biztosan sikerül mindent tisztáznotok.
2012. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle talán valami baja van vele. Azt mondta hogy nem.

A sumákolást nem szeretem. Simán megmondhatná hogy miért ilyen velem még akkor is ha valami durva dolgot mondana. Legalább akkor nem ábrándoznék tovább :S


Egyébként is semmi kellemetlen helyzet nem lenne ebből később mert már egy ideje nem láttam és úgy néz ki hogy soha nem is látom többet mivel nem tartjuk a kapcsolatot.

2012. júl. 1. 17:53
 8/11 A kérdező kommentje:
2-3 alkalommal írtam neki hogy beszélnünk kell de soha nem ér rá elmondása szerint
2012. júl. 1. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam így viselkeni, ha egyszer elmondtam, hogy nekem nem jön be, nem lesz köztünk semmi még is érzem a nyomulást. Ilyenkor szoktam így lerázni a srácot hasonló kifogásokkal.


Egyébként ha felfogja, hogy nem és ezt tiszteletben tartja, akkor semmi akadálya annak, hogy beszélgessünk!

2012. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem tetszik nekem a srác, de ő mégis nyomul rám, akkor igenis kerülöm ellemkező esetben hajlamosak azt hinni, hogy érdekel.
2012. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!