Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Van olyan hogy a srácokra, pasikra ha nagyon feszűltek, ingerlékenyek, kötekedősek akkor azt mondják rájuk rég nem szexelt. Na ugyanez hogy nyilvánul meg eggy csajon? Mármint ha nem kap szexet? Vagy nálluk nincs ilyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

lányoknál is igaz lehet, tény hogy van összefüggés, de nem minden esetben

nem kell minden ingerlékeny férfira/nőre ráhúzni, hogy biztos rég szexelt, hiszen ezer más magánéleti/szakmai/egészségügyi stb. problémája lehet ami nyomasztja

és az is igaz, hogy vannak akiknek régebb óta nincs szexuális kapcsolatuk, mégis kiegyensúlyozottan élnek

2012. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt most hallottam először. Lehet én is azért vagyok akkor ideges/feszült elég sűrűn. XD


18/f

2012. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamóca.. ***** válasza:
én hisztis vagyok ha nem elégítenek ki.
2012. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt főnökünknél (nő) volt ez elég jól megfigyelhető. Elég könnyű volt őt felidegesíteni, sokszor kiabált velünk stb., de ha eleve fülig érő mosollyal, jókedvűen jött be reggel és ez úgy ahogy kitartott a nap végéig akkor már egyből tudtuk hogy előző este kapott :D
2012. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!