Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ⱳhite ßelle kérdése:

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a szerelemnek, lángolásnak kellenek a különbségek. Túlságosan egyformák akkor unalmas, nem tudnak újat adni egymásnak. Lehet, hogy olyat ad a másik ami nem tetszik, de pont ezért vonz, mert különleges, szeretnék megismerni a gondolatait, neki miért jó úgy. Persze csak annyi különbség tesz jót amit még el tudunk fogadni később is.

Aki sokban különbözik, mint az átlag azokat senki sem szereti, mégis vonzza a többieket, hogy megértsék. Talán azért cikizik az ilyeneket, hogy kicsikarjanak a másikból valami olyat amit el tudnak fogadni.

Szerintem egyetlen szerelme elsősorban mindenkinek saját maga kellene, hogy legyen. Szerelem csak egy eszköz arra, hogy megismerjünk másokat, elfogadjuk a legképtelenebb dolgokat is, elmosódjanak a különbségek és kialakuljon valamilyen egység. Így kellene magasabb szintre emelkednie az embereknek.


2012. jún. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
erre mondják: az ellentétek vonzzák egymást.
2012. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hehe,rám tök igaz,h reménytelenül,és menthetetlenül szerelmes vagyok önmagamba. Más nem is érdekel. Persze voltak már csajok az életemben,de egyik iránt sem éreztem semmit,azon kívül,h testileg bejött. Nekem fogalmam sincs ,mi az a szerelem. Ha valaki már megélte,örülnék persze,ha elmagyarázná. :D
2012. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

írj egy könyvet... mert nagyon hosszan tudsz beszélni a semmiről :D


Egyébként én a harmóniát keresem, nem a különbségeket. Mindenki a "másik felét" akarja megtalálni, nem? Max annyi, hogy keresi a másikban azt, amilyen ő nem mer lenni, pedig szeretne. De nem az ellentétét.... ez baromság.


Aki rendbe van magával, az egyszerűen magához illőt keres.

A szerelem pedig max az őrületre "eszköz" a gyerekcsináláson kívül. Legalábbis én csak tönkremenni láttam benne embereket, fejlődni soha. Max rutinosabban élik túl ezt az érzést.


Másképp képzelem el a magasabb szintre emelkedést.

2012. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig mindig azzal szekálnak, hogy keveset beszélek. :D

Am, szerintem inkább kiegészítik egymást az ellentétek.

2012. jún. 28. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiegészítik, vagy kikészítik... :D
2012. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!