Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 17 éves fiú létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17 éves fiú létemre el akarok kezdeni 1 blogot vezetni az életemről?

Figyelt kérdés

Mert elégé visszahúzódó zárkózott lettem az utóbbi időkben és változtatni akarok ezen mert

facebook meg egyéb oldalakra se, merek semmit kiírni se képet felrakni, mert félek attól hogy mások megvetnének a külsőm miatt vagy fikáznák a hozástolásom a kiírásom vagy egyéb dolgok a való életbe is elégé fura vagyok mert nem nagyon nyitok mostanában senki felé akit nem ismerek meg akiket ismerek olyanok felé se nagyon :S nem szeretek beszélgetni emberekkel és ezen szeretnék változtatni és ezért lenne az első lépés a változás felé hogy blogot nyitok


Vagy hülye ötlet ?


elnézést a rossz kategóriáért


2012. júl. 1. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne, nagyon sokan csinálják.
2012. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nem gáz, mindenki azt csinálja.... Csak nem értem,

másokat miért érdekelhet ez?

2012. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet.
2012. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
hülye ötlet és gay
2012. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 jin ***** válasza:
Ha megcsinalod küld el privátban a linket
2012. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Miért lenne. Szerintem jó dolog írogatni.
2012. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem buta dolog, sot! Ismerek jonehany toled 1-2 evvel idosebb sracot is, akik belefogtak a blogirasba, es most azt mondjak, hogy nagyon elvezik es nem bantak meg, mert igy sokkal nyitottabbak lettek.:) Szoval sztem csinald:) A linket majd enis kerem am:P
2012. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

HÜLYESÉG... Szerinted ha majd ha blogolsz nem "b*szogatnak?"

Nem az a társadalmi élet ha minden hülyeséget kipostolsz a facebookra... Biztos vannak barátaid menj el velük bulizni.

2012. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Szívesen el is olvasnám ;)
2012. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
névtelenül vezetném ugy hogy senki se tudja hogy ki vagyok valójában
2012. júl. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!