Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni. Beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Beszélni akarok vele, de mit mondjak neki szerintetek?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom 4 hónapja mert már nem szeret. Jó tudom hogy ilyenkor el kéne felejteni, próbáltam is de nélküle úgy érzem majd megpusztulok, nem tudok önmagam lenni. Minden egyre rosszabb. Semmit sem érez irántam azt mondják. De nekem már az is csak jót tenne ha hajlandó lenne kihasználni. De mégis mit kéne mondanom neki pontosan? Mert ez így szószerint nem leszjó.

18/L


2012. jún. 29. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
semmiképp se alázd meg Magad! Hidd el, szép lassan el fog múlni! Ha meg még találkozgatnátok, akkor sokkal nehezebb lenne.
2012. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 hónap alatt annyi változás volt bennem hogy csak pocsékabbul érzem magam, mégis mennyit kéne még várnom hogy legalább egy nagyon picit jobban érezzem magam? Abba pedig hogy mikor múlik el teljesen már bele se merek gondolni...az én önbecsülésemnek meg már úgyis mindeggy.
2012. jún. 29. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. De szerinted mit fog majd gondolni az ex, amikor ott könyörögsz neki, hogy "Neked nem gond, csak legalább használjon ki"? Én fiúként mondom, hogy ne tedd! Csináljatok a bnőkkel csajos programokat, ismerkedj, próbálj valami olyan elfoglaltságot keresni, ami leköt és szereted!
2012. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ettől tartok, ezért nem tudom mit mondjak neki..Abban reménykedem ha tényleg képes kihasználni egy idő után majd megutálom.
2012. jún. 29. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele, attól csak sokkal rosszabb lesz. Ha visszautasít téged nagyon kínosan fogod érezni magad, ha "hajlandó" kihasználni akkor utána még több idő kell majd ahhoz hogy elfelejtsd. Ha nem szeret szard le, legalább próbálj úgy tenni mintha jól meglennél nélküle. Járj el bulizni, ismerkedj fiúkkal. Lehet hónapok kellenek hozzá, de hidd el jobb lesz. Teljesen soha nem tudod majd elfelejteni.
2012. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és ezek szerint tényleg nem jó ötlet hogy beszéljek vele...de ebben az állapotban megőrülök.
2012. jún. 29. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
:( tudom mennyire szar ez az állapot és el se tudod képzelni hogy jobb lesz, de hidd el EL FOG MÚLNI! szerintem jobb ha eljárkálsz ide-oda, ha otthon vagy akkor magadra maradsz a gondolataiddal.
2012. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fogsz megőrülni. El fog múlni.

Ne keresd és ne beszélj vele. Hidd el, hogy ha megteszed, csak neked lesz mé

2012. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én 10 hónapja szakítottam vele és nem felejtettem el a barátnőmet... ráírni nem fogok, azóta volt pár ''kalandom'' amit nevezhetnénk kapcsolatnak is.. de ha az exem rámírna fülig érne a szám. mellesleg én szakítottam vele ugyan ezzel az indokkal hogy már ''nem szeretem''.. thehát keress valami indokot amivel nem feltünően, de felveszed vele a kapcsolatot

18/F

2012. júl. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!