Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 17 éves fiú létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17 éves fiú létemre el akarok kezdeni 1 blogot vezetni az életemről?

Figyelt kérdés

Mert elégé visszahúzódó zárkózott lettem az utóbbi időkben és változtatni akarok ezen mert

facebook meg egyéb oldalakra se, merek semmit kiírni se képet felrakni, mert félek attól hogy mások megvetnének a külsőm miatt vagy fikáznák a hozástolásom a kiírásom vagy egyéb dolgok a való életbe is elégé fura vagyok mert nem nagyon nyitok mostanában senki felé akit nem ismerek meg akiket ismerek olyanok felé se nagyon :S nem szeretek beszélgetni emberekkel és ezen szeretnék változtatni és ezért lenne az első lépés a változás felé hogy blogot nyitok


Vagy hülye ötlet ?


elnézést a rossz kategóriáért


2012. júl. 1. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
sztem ezzel a helyesírással és fogalmazóképességgel ne kezdj blogot
2012. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Pont ma van két éve, hogy elkezdtem blogolni :)
2012. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én 2008 decembere óta blogolok, és rengeteg blogot is olvasok, sok fiú is ír, és egyáltalán nem gay dolog, stb, szóval jó ötlet! mindenképpen szeretnék linket, hogyha elkezdenéd!

17/L

2012. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most én is írjak blogot? :D 27 vagyok, szintén srác.
2012. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

jah nagyon sokan csinálják, én pl naplót írok de csak a fontosabb dolgokat írom bele főleg csajokról

f18

2012. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

#14

Igen légyszíves xD

2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hacsak nem vagy valami k-ra érdekes személy!

A netnaplódba úgysem fogsz titkos dolgokat beleírni, mert azt más is olvassa, szal nem lenne igaz sem!

2012. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!