Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz rendzavarás a jövő heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz rendzavarás a jövő heti melegfelvonuláson?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
0%

Ne a az AIDS meg a szifilisz európai melegágyaihoz hasonlítsd Mo-t.Budapest sosem volt olyan toleráns mint pl Bécs.

Az meg,hogy miért egy bizonyos idő indult el itthon.a cirkusz: senki nem viseli el szó nélkül ha a média segítségével erőszakosan nyomják le a torkán a számára megvetendő és abnormális viselkedést,pláne ha az utódait is távol akarja tartani tőlük..

2012. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elírásokért és a helyesírási hibákért de mobilról vagyok.
2012. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
82%
A magyar éppen olyan nép, mint a többi, csak egy kicsit (?) le vagyunk maradva.
2012. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Miután tavaly elkerítették a zavargókat, nyilván nem fogják szétharsogni, hogy mire készülnek, de azért egy kicsit reménykedek, hogy tényleg megunták.
2012. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
0%

Minden nemzetnek megvan a SAJÁT karaktere,nem osztrákok vagy franciák vagyunk. Ott az önmegvalósítas(posztmodern értékek) itt pedig a tradicionális értékek a legmeghatározóbbak-még akkor is,ha egyénekre lebontva inkább az előbbiek. Mo-n sosem fogadták el a másságot és nem is fogják/fogjuk. Egy ilyen nemzet vagyunk,tele belső ellentétekkel.

20L

2012. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
50%
De. Fogjuk. :)
2012. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el,hogy nem. :D Amint ismét akkora sajtóvisszhangja lesz,mint pár éve,újra kezdődik az egész. A legegyszerűbb az lenne, ha mindenki otthon élné meg és ki a szexuális orientációját. Tényleg nem értem,minek célkeresztbe rakni az ügyeteket aztán csodálkozni,hogy ez egy alapvetően tradicionális értékeket valló,hetero társadalomnak nem tetszik.
2012. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Nekem nem ügyem, csak nem értem, hogy mi baja van ezzel az embereknek.
2012. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
Fogsz te még meglepődni. :-)
2012. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
0%

Elmondom,én miért viszolygok attól,hogy az utcára vigyék ezt a -bocsánat a kifejezésért de- abnormalitást.

Nem.szeretném,hogy a gyermekem a játszótéren csókolózó bácsikat(2) vagy néniket(2) lásson mert nem szeretném ha ezáltal torzulna a kicsi identitás-tudata,ami abban a korban még nagyon érzékeny a külső behatásokra. Másrészről pedig ha én megállom,hogy hetero-pride-ot hirdessek,örülnék ha a másik oldal sem verné a mellét .

2012. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!