Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz rendzavarás a jövő heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz rendzavarás a jövő heti melegfelvonuláson?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
95%

A gyerek nem hülye. Ő még nem. Ő még nem homofób, csak ha arra neveled, és így a lelke sem torzul a látványtól.

Nekem is van két gyerekem.


39F

2012. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
A heterókat nem zaklatta a rendőrség, mint a melegeket a Stonewallban. Erről linkeltem be egy cikket korábban.
2012. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Én még mindig amondó vagyok,hogy maguk a melegek és az általuk előszeretettel használt eszközök-gondolok itt a már kifejtett média általi "erőszakra"- gerjesztik a gyűlöletet. Ha mindenki szépen csendben,otthon lenne meleg, nem tudnának mit sérelmezni. Lehet valaki meleg anélkül,hogy ezt hangoztatná. Ez nem egyenlő azzal,hogy titkolja,csak nem köti az illetéktelenek orrára!!
2012. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsd el,hogy a gyermek az ellentétes nemű szülővel szemben határozza meg magát a környezet hatásaival együtt. Teszem azt,fiam lesz. 1. Megállapítás: Ő nem lány mert kukija van,ami anyunak nincs. 2 Ő fiú. 3. Apa fiú. 4.Apa anyuval csókolózik. 5. A fiúk a lányokkal csókolóznak. 6. Neki is lánnyal kell csókolóznis. Erre lát két meleg férfit és borul minden és nem.tudja,akkor.most ki ő,mi ő,mit tegyen.

Én erről az érzékenységről beszéltem/írtam.

2012. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
97%

@17:Akkor te se fogd meg a barátnőd kezét az utcán,és csak is otthon csókolózattok.

Amúgy szerintem biztos lesz,mert jónéhány embernek mindig el kell lehetetleníteni valamit.Ha nem a melegfelvonulást basszák el akkor találnak valami mást.

2012. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Amúgy a legtöbb általános iskolában ha jól tudom van szexuális felvilágosítás.
2012. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom,ezt tesszük a párommal,őszintén meg fogsz lepődni?:) Mi nem kirakat-kapcsolatban élünk. Nem kell a világ elé tárnunk az intim pillanatainkat.

Mellesleg nő vagyok.:)

2012. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Az első szexuális felvilágosítás amire emlékszem annyiból.állt,hogy ha megjön a menzeszed,oda dugd a tampont..
2012. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Nálunk csak egy volt,de abba szinte minden benne volt.

@27:Nem nagyon lepődtem meg. :D De amit írtam az csak azoknak szólt akik egymás nyelőcsövét masszírozzák és úgy magyaráznak hogy ha már két azonos nemű/travi csinálja akkor már "fújj takaroggy undorító férgek vagytok pusztújjatok" meg a hasonló szövegeiket szajkózzák..

2012. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Rendben,csak ugye nekem címezted. :)
2012. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!