Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz rendzavarás a jövő heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz rendzavarás a jövő heti melegfelvonuláson?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Próba volt.Átmentél. :D
2012. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Meleg létemre én se értek egyet a felvonulással. Sajnos nem feltétlen helyes képet ad a melegekről.


De azért, mert egy gyerek lát két azonos neműt nem lesz meleg tőle. Ezt nem lehet tanulni. Egyébként inkább a TV-t kellene tiltani a gyerekeknek. Az árt igazán.


Egyébként a heterók folyton hirdetik, hogy ők heterók. Folyton erről beszélnek. A melegek se szeretkezni akarnak az utcán. De én szeretném például megfogni a barátom kezét az utcán vagy hozzá bújni. De sajnos ezt nem lehet.


23 meleg F.

2012. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
96%

24-esnek:


mi az h lánnyal 'kell' csókolóznia? nem aszerint kapjuk a szexuális orientációt, h mit látunk a családban. tisztában vagy azzal, h a homoszexuálisok szülei is azt tanították gyereküknek, h azonos neművel KELL csókolózni?


ugyanígy, ha egy hetero lát egy homo párt, nem lesz belőle homo, ahogy a homoból sem hetero.


azért ezek alapismereteknek kellenének, h legyenek... basszus, mint a sötét középkorban...

2012. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

Nem ártana értelmezni is a leírtakat. Azt írtam le,ahogy egy gyermek gondolkodik,nem azt,hogy erre meg arra kötelezik. Ahelyett,hogy már-már habzó szájjal támadnál,inkább olvasd át még egyszer.


Valaki írta,hogy a tv is ártalmas. Így igaz-ahogyan az is,hogy a gyerek nem lesz meleg attól,hogy lát egy csókolózó meleg párt,csak összezavarja és megbolygatja az alakulóban lévő én-tudatát,identitását.

2012. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

kedves utolsó. A gyereket az fogja megzavarni, ha ilyen esetben a szülő elkezd fröcsögni rájuk. Ha, csak annyit mondana a gyereknek, hogy igen ilyen is létezik, talán a gyermek is könnyebben felfogná.


Külföldön nyilván több meleg párt látnak a gyerekek, de ettől nem lesznek melegek. Elfogadóbbak lesznek, vagy legalábbis nem fognak ezzel a témával foglalkozni.


23 meleg F.

2012. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
34-es: csak nehogy a hetero szülők összezavarják a meleg gyermekük identitását
2012. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
4%
Mindenki heteronak születik, ez a basic. Az,hogy valaki meleg vagy sem,nem a genetika függvénye,hanem,hogy az illető milyen neveltetést kapott,milyen viszonyban volt a szülőkkel,illetve,hogy azok mennyiben hozták a férfi és a női szerepeket. (Egy nyafogó,affektáló,hisztiző,felelőtlen apa és egy katonás,rideg,mogorva anya szintúgy összezavarja.)
2012. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
7%
Mellesleg nem tudom,ki gőzölt ennyire be attól,hogy elmondom a véleményem és orvosi és pszichológiai tényeket,de megköszönném ha abbahagyná a lepontozó hadjáratot,mivel senkit nem illettem pejoratív jelzőkkel és nem is sértegettem senkit,valamint nem csak úgy dobálóztam a szavakkal. (Ha azt a választ kapnám erre,hogy nem a kérdésre válaszoltam,aláírom- ám akkor ugyan a hozzászólásaimra reagálókat miért nem pontozták le?? Na EZ a negatív diszkrimináció mert az ember hetero..)
2012. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
93%
Talán az is megeshet hogy úgy gondolják hogy helytelen amit állítasz és nem azért pontoznak le mert hetero vagy.Ha meg ennyire számít az a százalék a hozzászólásaidnál akkor ne írj ilyen megosztó témába azt kész.
2012. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Ciana ***** válasza:
97%

*nevet* Poén titeket olvasni komolyan ...

Remélem valamikor felnő ez a társadalom ~

18/L (homoszexuális)

2012. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!