Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha fiú barátotok csak úgy megölelne találkozás elején vagy végén?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy addig ez nem igazán volt szokás. Nagyon szeretem a lány barátaimat és néha úgy kifejezném így is.

2012. júl. 1. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
a lányok szokták a fiúkat megölelni, nem fordítva
2012. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megmondom mit. Megölelnéd, nem lenne semmi különös. Utána a barátja(aki fizikai lehetetlenség, hogy látta a történést) írna facebookon, hogy ne ölelgesd a barátnőjét.


Bár ez csak 1 opció...de velem megtörtént.

2012. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmit...ha a barátom/haverom ölelne meg,örülnék neki :))
2012. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam ölelgetni a lány barátaimat. Nincs ebben semmi különös, örülnek neki. Van, aki el is várja. :D Ha bármelyiküknek lesz pasija, akkor sem fog különösebben érdekelni, nálunk ez természetes.
2012. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én üdvözlésnek venném.
2012. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van egy haverom,vele szivesen olelgetjuk egymast. ő mondta,h olyan jó olelni. és azota igy koszonunk,nem puszival. ez sokkal bensosegesebb. 21/L
2012. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!