Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a baj én miattam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a baj én miattam van?

Figyelt kérdés
Az történt hogy egy bulin meg ismerkedtem 2 lánnyal. nagyon jól szórakoztunk. Fel is vettünk egymást ismerősnek. És amikor én rá írok akkor se kép se hang nem is válaszolnak. Most akkor úgy kirepültem a fejükből vagy mi? vagy valamit el ronthattam? A fene enné meg :'(

2012. máj. 14. 22:04
 1/8 Macs1209 ***** válasza:
A gondolkozással van a gond :) És igen, a tieddel.
2012. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinetem a buliban se volt kép, se hang...
2012. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az a gáz hogy ma meg tegnap se válaszoltak :\
2012. máj. 14. 22:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert arra gondoltam hogy megkérdem tőlük hogy haragszol rám? címszó alatt.
2012. máj. 14. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha okos vagy az életben többet nem írsz rájuk..

Olyan mind1 ugyse ismered őket ne pitizzél már nekik ember

2012. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem kíváncsiak rád, én se lennék egy olyan fiúra aki egyszerre két csajnak csapja a szelet ráadásul egy este. Elég furának tűnik a gondolkodásod is az irományod alapján. Hány éves vagy?
2012. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak pont az a gond hogy az egy hétre fel dobják a hangulatomat hirtelen tök jó minden és ilyenkor elmegy az élet kedvem de csak annyit kérnék tőlük hogy írjanak annyit " Takarodj el innen " vagy valami.
2012. máj. 14. 22:16
 8/8 A kérdező kommentje:
18/F
2012. máj. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!