Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy férfi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy férfi legyen illatos, vagy csak ne legyen büdös, de ne legyen illata?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha egy pasinak jó illata van! De azt nem, amikor már 3 m távolságból érezni. Az túlzás.
2012. júl. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Legyen sörszagú! :-)
2012. júl. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen büdös. A saját illat a legjobb, ami lehet
2012. júl. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Axe illata legyen.
2012. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Saját illat vagy axe :). Azért az ilyeneket jó mértékkel használni..


21/N

2012. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne fürgyél le! :D
2012. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért.

Már 8 éve Axe-ot használok. De a mostaniak már nem érnek semmit sajnos. Befújom magam, rá fél órára már semmi illata, ráadásul ugyanúgy izzadok, semmit nem használ már. Viszont az új Adidas az nagyon kemény. Mikor elkezdek izzadni, akkor olyan mintha mentolos lenne, elkezd hűsíteni. Persze az illatában nem érezni a mentolt. És nagyon sokáig megtartja az illatát, és jobb is neki mint az Axe-nak. Sajna az Axe a reklámjai miatt népszerű csak, más miatt nem,ezért is vettem én is sokáig. Jó a marketingje. Viszont már irdatlan drága, és nem is ér annyit. Off vége:)


Amúgy pasiként sztem az alap h ne legyen büdös az ember, és ha nem allergiás az illatszerekre, akkor használjon vmilyen illatot. Ha allergiás, akkor sajna sok választás nincs.

2012. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ha száraz dezodort használ. Nem kell ez a gigolo szag, az olyan brrrrr....


21/L

2012. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, de jó lenne, ha aki parfümöt használ, az nem az alapján választana, hogy melyiknek van óriási plakátja a bolt előtt.


Annyira gáz, mikor 3 pasi is ugyanazzal van befújva és egymás után jönnek a villamoson. Ráadásul nem is áll jól nekik.


Tudom a pasik lusták, de ha már parfümöt vásárolnak, igazán próbálgathatnának párat, melyik illik a legjobban hozzájuk. Nem kell a legdrágábbat vagy a legnépszerűbbet egyből megvenni. PL. Armani Aqua di Gio, vagy Paco Rabanne 1 Million. Férfiak tucatjai fújják ezzel magukat mostanában, egyáltalán nem egyedi így.


Ez olyan mint a csajoknál a vattacukor szag. Újabban az is dívik.

2012. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ENYHE illat :D :D Nem kell, hogy 10 méterről érezzem a kanszagot, de valami nagyon enyhe finom illat az jó! :)

18L

2012. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!