Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatnak neveznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatnak neveznétek férfiak az ilyet?

Figyelt kérdés

Ha adott egy 36 éves nő 2 gyerekkel, elvált. Budapesten él, ott is dolgozik.


A pár 39 éves férfi, soha nem volt házas, gyerek nincs. Nyíregyházán él és ott dolgozik.


Találkozások szünetekben (tanár mindkettő), hétvégén.


Ez milyen kapcsolat, van jövője?


2012. júl. 2. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha évek óta így tart és figyelembe véve azt, hogy 30-on túl vagytok, így ezek alapján ez szerintem nem komoly kapcsolat, nem sok értelmét látom.


Hogyhogy nem költöztetek még össze? Szóval itt szerintem nincs valódi szerelem az biztos, mert akkor már együtt élnétek.


Nekem is távkapcsolatom volt, de pár hónap alatt összeköltöztünk, majd pedig össze is házasodtunk és lassan 4 éve együtt vagyunk, ez szerelem, ez kapcsolat, de nálatok nincs szerelem.


28/N

2012. júl. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!