Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen félelmek mellett sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen félelmek mellett sose lesz senkim?

Figyelt kérdés

Azért nem merek kialakítani tartós kapcsolatot senkivel, randizgatni, mert gyűlölöm a piát (sör, bor, amit meg tudok inni kisebb mennyiségben, a többitől rosszul vagyok). Minden ismerős minden héten piál és hulla részegek. Még a lányok is! Exem szintén nem vetette meg az alkoholt, bár ő tudott mértéket tartani - ugyanakkor közös ismerősünk mesélte, hogy már jócskán a szakítás után mikor ő már újabb lányokkal kavart (a miénk nem volt komoly kapcsolat, nem miattam itta halálra magát), hazafelé a buszon szétterpesztett lábakkal ült és részeg volt (18 évesen..) Itt is mindig olvasom a kérdéseket: az apám, a férjem alkoholista, mindig ver, mit tegyek? Önálló és független akarok maradni, aki nem attól retteg, hogy mikor kap egy újabb, ezúttal halálos verést.. szerencsés vagyok, hogy a családomban senki nem alkoholista bár azt se szeretem mikor anyu bulit rendez mert olyankor ő is iszik. Gyűlölöm a piát, nálam borzasztó következményei lettek (hosszú, nem mesélem el), irtózom tőle, a részeg pasasoktól egyenesen félek.. :/ Anyai nagyim szomszédjába is lakik egy részeg pasas, na ő elég durva eset, őtőle is elkap a hányinger valahányszor meglátom.. minden férfiban azt nézem iszik-e alkoholista-e mert én normális kapcsolatot szeretnék de szerintem ez a felfogás se normális már. :(

18/L


2012. júl. 2. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, költözz olyan országba, ahol kevesebb az alkoholizálás.
2012. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Javaslom az iszlám országokat, ott aztán nem iszik senki.
2012. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elmondom, én mennyit iszok:

Szilveszter este 1 pohár pezsgő.

Havonta-kéthavonta egyszer vesz anyám egy liter bort, abból egyszer töltök, a pohár aljára, rendes 2 decis pohár, a bor benne legfeljebb kétujjnyi magas. A júniusi adagról le is maradtam.

Illetve, ha az adott évben megyek nyaralni, és valaki hoz mézes pálinkát, akkor egy feles lemegy.

2012. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én se iszok alkoholt. És szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

23F

2012. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASOT ***** válasza:
100%

Dehogynem.


Aki tényleg szeretni fog, az nem ezt fogja nézni és nem fogja erőltetni a piát h igyál és ha valaki kínálni fog vele meg nem hagy békén akkor szólni fog h nem iszol.


De alkoholmentes társaságot ahol senki sem iszik olyat nem fogsz találni!!!

2012. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Neked nem az alkohol a bajod, de valamire ki kellett vetíteni. Nagyon sok férfi jóravaló, nem iszik. Talán baráti társaságot kellene váltani. Én nem mennék részeg állatokkal bulizni az biztos.
2012. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak olyan férfiak, akik nem isznak és nem a baráti körömben vannak ezek a nagyon ivós egyének, hanem osztálytársaim voltak stb.. akikkel barátkozom, azok is isznak, de nem erőltetik rám a piát meg előttem mindig józanok. Ez olyan alkalmazkodós kérdés ugye? De én nem tudok alkalmazkodni - a torkomon nem megy le egy kis pia sem a fent említetteken kívül, a sírás kerülget olyankor, ha a piára gondolok, mert eszembe jut miket műveltem.. gyűlölöm.. és szinte mindenhol isznak vagy arról van szó. Jó persze, koccintani lehet meg meginni egy pohár bort estélyeken bulikon. De mikor már a harmadik üveggel isszák meg utána rókáznak is, na attól már nagyon rosszul vagyok. Miért van ez? Lehet változtatni rajta?
2012. júl. 2. 17:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ennek mi köze van ahhoz, hogy lesz-e kapcsolatod vagy nem. Azért nem mindenki alkoholista.... ez az egész nagyon függ a társaságtól. Pl engem is zavar már néha, hogy a barátaim kissé alkeszok. De ha olyan társaságba lennék, ahol senki nem iszik, nem hiányozna egyáltalán. Pedig néha én is meg iszok 1-2 sört...


Az igazi az lenne, ha az emberek pia nélkül, vagy mértéket tartva is jól tudnák magukat érezni. Ahol már totál ki kell ütni magát ahhoz, hogy kicsit feloldódjon, ott valami nem okés.


Egyébként tanulságos ha látod egy ismerősödet részegen, vagy esetleg ha te leszel kicsit az. Sok mindent nem gondolnál a másikról... mert mindenki olyan zárkózott, fél, vagy kép mutató. Jobbnak akar látszani, nem hisz magába, vagy csak fél a másikhoz közelebb kerülni. Ezek az igazi problémák nem az alkohol. Az alkohol csak egy rossz "tüneti kezelés"


Egyébként szeretnék egy olyan barátnőt mint te! :)


18/f

2012. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"De én nem tudok alkalmazkodni - a torkomon nem megy le egy kis pia sem a fent említetteken kívül, a sírás kerülget olyankor, ha a piára gondolok, mert eszembe jut miket műveltem.. gyűlölöm.."


Miért miket műveltél és hány évesen?

2012. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ASOT ***** válasza:

így azért már ez kicsit túlzás...már bocs.


senki nem mondta h innod kell, de attól h ott van előtted 1 pohár bor mert más issza attól nehogy már rosszúúl légy!

És ilyenek miatt ne menj sehová...

ez badarság.

2012. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!